Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/133 anonim ***** válasza:
100%

Hát most egy feministával értettél egyet - de az okos nyugati feleséged miatt gondolom, ez neked nem okoz hereszakadást, mint a legtöbb elmaradt magyar pasasnak -, mert nekem az nem tetszik, hogy a default férfit jelöl, és persze, hogy a nőt kell megkülönböztetni.


Akivel senki nem akar dugni, az incel, teljesen mindegy, mi van a lába közt.

2021. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/133 anonim ***** válasza:
100%
Férfigyűlölő definíciója: visszaszól a netes nőgyalázó trolloknak. Mert aki ezekkel nem ért egyet, aki azt meri írni hogy neki normális párja van és sose kéne egy alja ember, az férfigyűlölő. Grat 💩
2021. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/133 A kérdező kommentje:
Na tessék #71 ^ ezt nézd meg,és akkor mondd azt,hogy nincs igazam a magyar femcelekkel kapcsolatban.
2021. szept. 3. 10:07
 74/133 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van. Rákattantál erre a femcelre nagyon.


Azt mondd meg kérlek, hogy a kedves feleséged esetében miben mutatkozik meg, hogy ápoltabb, és többet törődik a külsejével?

2021. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/133 A kérdező kommentje:
#74 Nincs igaza,max szerinted. Felbosszantott,hogy olvasgatnék és bővíteném a tudásom mi a szitu otthon nyilván az itteni kérdések valamennyire tükrözhetik,erre 20(!) oldalon át kellett tekernem,mire találtam valami olyasmit ami n arról szól hogy a megkeseredett femcelek szerint minden hapsi incel (párok,férjek de még a nők,feleségek is bakker) meg a szokásos sárdobálás,normális?
2021. szept. 3. 10:23
 76/133 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire lehet értelmes/kulturált/boldog az, aki a feleségével idejön a gyk-ra provokálni, és másokon röhögni? Ez azért elgondolkodtató...
2021. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/133 A kérdező kommentje:

Mennyire lehet értelmes kulturált dolog az hogy egyesek ahelyett hogy tételesen cáfolnának,jó magyarosan büfögnek össze meg vissza?


Mennyire lehet értelmes kulturált dolog,hogy megkeseredett femcelek éveket töltenek az életükből csak arra hogy ideokádják a megkeseredett férfigyűlöletüket?

2021. szept. 3. 10:30
 78/133 anonim ***** válasza:
100%

"Felbosszantott,hogy olvasgatnék és bővíteném a tudásom mi a szitu otthon"


Úgy, hogy kiírsz egy kérdést, amiben akárkit szapulsz? Ha engem érdekelne, mit gondolnak a fidesz hívők, nem úgy mennék oda, hogy na mi van idióták, hanem disztingválnám magam.


Még egyszer, mert erről meg én szeretnék tanulni: miben ápoltabb a feleséged, miben mutatkozik meg, hogy többet törődik a külsejével?

2021. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/133 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is tartom, hogy a stílusod kultúrálatlan, az, hogy feltettél egy általánosító, 5 millió embert dehonesztáló kérdést és leírást az értelmetlen, és az egész kicsinyes kötekedés és indokolatlan bizonygatás, hogy neked milyen jó pedig egyértelműen egy boldogtalan ember jellemzői.

Mégis hogyan cáfoljam tételesen az állításod? Csatoljam az 5 millió ember szakpszichológus által kielemzett személyiségét, valamint hogy hogyan bántak a párjaikkal?

Ezt sajnos nem tudom megtenni, de tegnap megmutattam a barátnőmnek a kérdésedet, mert kíváncsi voltam a véleményére, valamint elküldtem 10 nőnek, akiket jól ismerek 25-54 éves korosztályig (mind magyar, itthon élő). Nem fogom egyesével beidézni mit reagáltak, de összegezve pár jelzőt: "ez egy megkeseredett, fröcsögő, nőgyűlölő phasz", valamint mind kijelentette, hogy lehet léteznek ilyen nők, ahogy más országokban is, de nem ez a jellemző, és ők is ennek a leírásnak az ellentettei inkább, együtt tesznek a párkapcsolatukért/házasságukért és a jövőjükért.


Tessék, ennyit tudtam írni cáfolatnak, 11 hazai nő egybehangzó véleménye.

2021. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/133 A kérdező kommentje:

#78 "Felbosszantott,hogy olvasgatnék és bővíteném a tudásom mi a szitu otthon"



"Úgy, hogy kiírsz egy kérdést, amiben akárkit szapulsz?"


Valami értelmezési problémád van vagy olvasni nem sikerül. Nem ezzel a kérdéssel terveztem tudást szerezni,nyilván :D Hanem azzal,hogy az oldalt olvasgatom de alig tudok hozzá jutni mert át kell görgetnem 50 femcel epehányós gyűlölkődő kérdésen,az zavart.

2021. szept. 3. 11:47
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!