Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet,hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet,hogy a külföldi nők sok téren jobbak mint a magyar nők? Példával

Figyelt kérdés
Több barátnőm és a feleségem is külföldi. Az otthoni nők valamiért elvárják,hogy szó szerint mindent alájuk toljanak,autót,házat,tetemes pénzösszeget,miközben MÉG HA van is saját egzisztenciájuk,azt teljes egészében megtartják saját maguknak,ami a tiéd az övék is,ami az övék csak az övék. Illetve a külföldi nők sokkal jobban odafigyelnek a külsőjükre,ápoltabbak,jobban odafigyelnek az étkezésükre,egészségesebbek,sportosabbak. Továbbá értékelik a figyelmes dolgokat ha az ember megfőz,elmosokat,kitakarít vagy legalábbis segít benne,míg a magyar nők ezeknek is a teljes egészét elvárják a fentiekhez plusszban,mert ha meg kell mozdulni letörik a kezük-lábuk,és miután egy mosolyt,egy ölelést vagy egy kedves szót sem kaptál semmiért,még legyél hálás hogyha nem csalnak szét vagy nem tartanak egy VAGY TÖBB szeretőt. Hát hogy van ez???

2021. szept. 2. 15:18
 81/133 A kérdező kommentje:
#79 Amiket én leírtam azok igazak,tények és a tapasztalataimon alapulnak. Én nem láttam volna,hogy te vagy mások kifogásolták volna az "ilyen" kérdések "fordított megfelelőit",csak a femcel epehányást és a mocskolódó kommentáradatot.
2021. szept. 3. 11:53
 82/133 A kérdező kommentje:
#79 fogok reagálni érdemben is,de addig is az lenne a kérdésem hogy a pasi ismerőseidnek mutogattad az itteni femcelek gyűlölködő kommentjeit és kérdéseit? Azok zavartak? Na?:D
2021. szept. 3. 11:57
 83/133 anonim ***** válasza:
100%
Miben ápoltabb a feleséged, miben mutatkozik meg, hogy többet törődik a külsejével?
2021. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/133 anonim ***** válasza:
100%

79-es vagyok, és de én mindig kifogásolom, ha provokatív kérdést látok. Én vagyok az, aki mindig írja, hogy ne általánosítsunk. Ide is az írtam az első hozzászólásban.

Azt írod, azért igaz, és tény valami 5 millió emberre, mert te ismertél ezek közül... hányat is? 10-et? 100-at? Ismétlem, 5 millió embert veszel egy kapalp alá. Vannak ilyen, és vannak olyan emberek is. A lenéző általánosítással csak mélyíted az árkod férfi-nő, ember-ember között.

Én pl. ez ellen küzdök, és azt hirdetem, hogy ha sérelem ért is, ne a gyűlölködéssel és a bosszúval foglalozz, hanem tanulj meg elengedni dolgokat és építő jelleggel állj hozzá másokhoz. Te a romboló oldalát képviseled az embereknek. Ennek ellenére próbálok értelmesen beszélgetni veled, mert hiszem, hogy itt is az építő kritika a célravezető.

2021. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/133 A kérdező kommentje:
#84 Köszönöm,hogy bár nem szolgáltam rá,megtisztelsz. Ez igazán tiszteletre méltó és becsülendő. Ha van párod remélem boldogok vagytok és kívánom,hogy legyetek is azok. Üdítő találkozni egy ritka kivétellel ezen a femcel oldalon.
2021. szept. 3. 12:14
 86/133 anonim ***** válasza:
100%
Miben ápoltabb a feleséged, miben mutatkozik meg, hogy többet törődik a külsejével?
2021. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/133 anonim ***** válasza:
100%

Van párom és boldogok vagyunk, köszönöm :D

Tudod az a baj, hogy nem akarják látni az emberek, hogy ha így tesznek fel egy kérdést, vagy ha úgy, akkor bizony van különbség az emberek hozzáállásában is. Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy "azt tapasztaltam, hogy..." és úgy fogalmazol, hogy: "akiket eddig ismertem nők, azok jobban/kevésbé így meg úgy..." A végére meg odateszel egy olyat, hogy "Ti hogy látjátok/mit tapasztaltok?" Hidd el kevésbé nyílt volna ki az emberek zsebében a bicska, mintha ennyire lenézően és általánosítóan nyilatkozol tényként 5 millió emberről.

2021. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/133 A kérdező kommentje:
#87 Annak örülök,hála az égnek mi is. Az a baj,hogy tényleg nem tudok semmit se elolvasni az oldalon (a jó 10-ből 1 kivétel) se kommenteket se hozzászólást hogy ne a férfiellenes femcelkedést látnám mindenhol. Ha valaki férfiként (vagy nőként) csődtömeg és bántják azzal se értek egyet bár ott van valami logikája. De hogy szó szerint MINDENT széttrolkodnak,lepontoznak,jelentgetnei a femcelek mert ennyi maradt nekik hogy egy netes oldalon fröcsögik ki a férfigyűlöletüket nagyon zavaró.
2021. szept. 3. 12:39
 89/133 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak az a kérdés maradt, hogy ha ilyen szörnyű hely ez az oldal, akkor miért olvasod? Miért nem a csodálatos külföldi nőkkel beszélgetsz külföldi oldalakon? Szerintem senki nem kényszerít rá, hogy itt legyél, ahol nem jó neked.
2021. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/133 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan troll ez a szerencsétlen lény. Ennyire ostoba ember nem létezhet.

Kiír számtalan gyalázkodó kérdést és a buksisimit hiányolja érte. És persze akiktől nem kapja meg azok férfigyűlölő femcelek (jelentsen is bármit ez a hülyeség amit ezek találtak ki, mert értelme nincs, ahogy a kérdéseiknek se).

2021. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!