Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatnom egy kapcsolatot ha nem tudom magam túltenni bizonyos sérelmeken?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt , de csak 1,5 éve hivatalosan. Az első 1 évben még nem volt túl az exén és én hallgatgattam a sztorikat róla +nem vállalt fel.

Azóta már túl van a nőn, de sokszor eszembe jut a kapcsolatunk eleje és ilyenkor aludni se tudok a dühtől...és azon gondolkodom, h nem az az ember lesz a férjem, akinek a titkos ribije voltam majdnem 2 évig..



2021. szept. 2. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Van értelme a kapcsolatnak
Nincs értelme
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Titokban szexeltetek? Nem vállalt fel? Ki elől bujkáltatok?

Ez is a te döntésed volt hogy belementél abba hogy csak dugjon.

2021. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
veled csalta a volt nőjét azt még te vagy mérges több év után ? XD
2021. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem most volt pont egy hasonló, 2 hónap rózsaszín köd után bumm, előjöttek az exek. A legutóbbi, mert lehetnék kicsit olyanabb, a többi meg úgy, hogy ezt ne csináljam, mert az exe is csinálta, szóval ez idegesíti. Meg hogy ő nem hajlandó kompromisszumokat kötni a kapcsolatunkban, mert az előzőekben kötött és mégse fizetődött ki, szóval szívjak én az exek miatt.

1 hónapig próbáltam megértő lenni, de én se tudtam teljesen elengedni ezt az egészet, főleg azt hogy azt mondta, hogy az lenne a tökéletes nő számára, ha engem meg legutóbbi exét összegyúrnánk, mert pont belőle az hiányzott, ami bennem megvan, belőlem meg az ami benne :,D

Előre szólok, nem fogod tudni elengedni, pláne így, hogy nálad 2 évről van szó, ami tüskeként benned maradt.

2021. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es,2-es, nem kellett neki lennie a 3. félnek sehol ahhoz, hogy ne vállalják fel, ha nem mutat be a szülőknek, barátoknak, nem rak fel közös képet sose, ha találkozik ismerőssel, úgy mutatja be, hogy egy barátom, az nem felvállalás. Csak mondom.
2021. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4

Akkor 2 évig csak a szexpartnere volt. Ha bujkálni kellett.

2021. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
És azóta se kellett az exének (se másnak, még), tehát jó lesz a pótlék is. Hát, ha neked ez megfelel, maradj vele. Majd melletted is félrekúr.
2021. szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de miért kellett bujkálini?
2021. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem velem csalta az asszonyt, már nem voltak együtt több éve.


Egész egysezrűen nem mindneki előtt vállalt fel, pl nem mutatott be a gyerekeinek 2 évig..nem mondta el a munkahelyünkön , h együtt vagyunk stb

2021. szept. 4. 02:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Légyszi, mindkettőtökért TEDD TÚL ezen magad..!

Ő már változott, nőj föl te is, és ne légy kibukott tini!

Ha nem sikerülne egyedül, semmi gond, nem te lennél egyedül, akinrkek ez tíé nehéz!

Kérj segítséget.

Komolyan!

Nem szégyen, sokan vannak így!

Járj urána, mi miatt is vagy ennyire dühös. Ennek oka van.(Nem ő.)

Csak bátran, bátraké a szerencse!

2023. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Óh, most látom ezt a sok "Nincs értelme" választ!

Nna, honnan lehetne ezt ennyiből JÓL megítélni..?

2023. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!