Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire veszi el a kedvetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszi el a kedvetek a szextõl egy ilyen viselkedés, pasik?

Figyelt kérdés

Ha észreveszitek, hogy a barátnõtök azert kezdemenyez orális szexet, vagy szexet, hogy kielégítsen, hogy ne tudjátok megcsalni, es be is vallja?

Ez mennyire kiábránditó, hogy igazan csak emiatt akarja?



2021. szept. 2. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
A 2 dolog hogy van összefüggésben, szerinted otthon nem szexel az, aki megcsalja a párját? Nagyon kiábrándító lenne, és az is, hogy ennyire buta.
2021. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért? Valami méreg van a nyálában, ami után már nem fog felállni 1 hétig?
2021. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 peca1000 ***** válasza:
63%

Mindegy miért, csak csinálja.


Időnként közölném vele, hogy nagy kísértésnek vagyok kitéve, és cumizzon le gyorsan, hogy ez elmúljon :)

2021. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Volt màr hogy megdugtam az asszonyt és fél óra múlva a szeretőmet is. De azért sose utasítok vissza egy jó szaxit.
2021. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt kerdeztem, hogy mennyire kiábrándító ez a fajta féltékenység és kontrollálási vágy? Nem azt, hogy hány numerara képes egy pasi
2021. szept. 3. 00:04
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha kimerül ennyiben a féltékenysége, akkor nem fog zavarni. Ennél még az is jobban zavarna ha azzal cseszegetne, hogy lájkoltam valamelyik csaj képét.
2021. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Bàr az asdzony lenne ennyire féltèkeny ...

Ha mennék valahova leszopna.

Csak had féltékenykedjen .. .

2021. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavarna részben tetszene is egy picit a féltékenysége másrészt meg megpróbálnám a tudtára adni hogy nem fogom megcsalni mert szeretem

21/F

2021. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
A kontrollálási vágy, az ellenőrzés lenne kiábrándító de nagyon. Attól hogy lefurulyáznak valakit még fél óra múlva egy jó dugásra simán feláll, bár ettől ha adnak fogadd el :)
2021. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Undoritó. Fel se állna erre.
2021. szept. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!