Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az incelek itteni "etetésének"?

Figyelt kérdés
Régebben még én is visszaírtam nekik. Akkor talán többen is voltak, többen írtak ki változatosabb kérdéseket. Mostanra ez lekorlátozódott 1-2 személyre, és a kérdéseik 90%-a arról szól, hogy a nők miért pénzéhesek. Minden nap felteszik ezt a kérdést kétszer, mégis 50-100 választ generálnak vele. A kérdező nyilvánvalóan vagy troll, vagy mentálisan sérült, aki nem hajlandó felfogni, bármit is ír neki az ember (leszámítva persze a vele egyetértő kommenteket), mégis sok válaszoló ugyanúgy fröcsögve, szemellenzősen válaszol nekik újra és újra. Mire jó ez? Ha senki nem válaszolna nekik, nem kapnának figyelmet, előbb utóbb eltűnnének.
2021. szept. 3. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Mert nem mindenki él itt és nem tudja, hogy ez a kérdés tegnap már le lett írva. Azért.

Én sem tudom mi volt ott tegnap és nem fogok ezért órákat visszaolvasni, hogy képbe legyek.

2021. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

2

Ez a kérdés nem neked szólt. Ha nem tetszik akkor lapozz. De jibban esik belerúgni valakibe mielőtt elmégy mellette.

2021. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem rúgtam bele senkibe, viszont a kérdező kérdőre vonta azokat, akik válaszolnak egy ilyen incelnek. Tehát nekem szólt. Bölcsebb lett volna, ha hallgattál volna.
2021. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jajj, ezt az "én veled ellentétben nem élek itt" oltást annyira szeretem. Képzeld, én sem élek itt, azért mert három kategóriában minden második, harmadik este (néha napközben, mint most) átfutom a kérdéseket.

Ez különösen egy olyan embertől vicces, aki a kérdés kiírása után négy perccel már válaszolt is rá.

2021. szept. 3. 12:21
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
5 te is válaszoltál fél órán belül
2021. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

Pont ezzel a jelenséggel vagyok már én is baromira torkig. Igen, a kérdezők kezdték, de azóta már a ló túlsó oldala, most már százszorta idegesítőbbek, szánalmasabbak és degeneráltabbak a válaszolók. Az érem másik oldala ugyebár, a dolog kétirányú. Tényleg én sem látom értelmét annak a kismillió válasznak. Komolyan mondom, rosszabbak, mint maguk a kérdezők.


Csak úgy szólok, hogy már automatikusan jelentek minden kérdést, ami a szóban forgó témát boncolja illetve válogatás nélkül lepontozok és ugyancsak jelentek minden választ, amiben akármilyen szövegkörnyezetben, akármilyen úton módon szerepel az "incel" és a "balázs" szó, sőt, akkor is, ha nincs konkrétan leírva, csak célozva rá (vagyis kérdező, a te kérdésedet is jelentettem, ne haragudj, semmi személyes, de épp most olvashattad el az indítékomat. Az volna jó, ha betiltanák az ilyen témájú kérdéseket plusz a két említett szót is)

2021. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
5# Pont most nézegetem ezt a fos oldalt, ahol azt kérik tőlem is számon, hogy miért nem ismerem az összes kérdést, hogy tudjam, az már tegnap volt. Holnap már nem fogom nézegetni, veled ellentétben.
2021. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan rosszindulat sugárzik belőled is, mint az incelekből, úgyhogy már értem, ezeket a fennkölt "diskurzusokat"
2021. szept. 3. 13:07
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
7-essel egyetértek.És elszomorító, hogy mennyi rosszindulatú nő van a válaszolók között, mert többnyire ők tesznek fel hasonló kérdéseket.
2021. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%
Mi ez a sok férfigyűlölő femcel kérdés és komment?
2021. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!