Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő bántalmazza a férfit?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször találom szembe magam ismerősi körben olyannal, hogy a nő verbálisan mondhatni bántalmazza a fèrfit. Pl.nem rég egy kerti bulin voltunk ahol a vendégüllátó párnak nem rég született babájuk. A férfi sétálgtatott a csecsemővel és egyszer csak a feleség minden előzmény nélkül, rémesen bántó stílusban rászólt a férjére, hogy "úristen, hogy fogod azt a gyereket! Azonnal add ide, nem hiszem el, hogy ehhez is degenerált vagy!" Mindenki elég kellemetlenül érezte magát, a férfi egyből visszaadta a babát, pedig alig 2 perce lehetett nála és látszott, hogy szégyelli magát. Mi ez, ha nem bántalmazás? Megalázás? És sajnos ez csak egy példa, több ilyet is láttam már, de ha mindent leírnám nagyon hosszú lenne a kérdésem.

Ti nem tartjátok szomorúnak, hogy a családon belüli agresszióról mindenkinek az jut eszébe, hogy a nő van bántalmazva, miközben ugyanúgy a férfiakat is tudják (a környezetemben tudtommal csak szavakkal) bántani? Nő vagyok én is, szóval ez nem egy nőgyűlölő kérdés, csak sajnos tényleg mostanában többször is tapasztaltam ilyet. Mi a véleményetek?


2021. szept. 3. 23:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Rengeteg ilyen van. Sajnos a pasi észre sem veszi és brutális bàntalmazóval áll szemben.

A munkatàrsamat a felesége állandóan szapulja társasagban. Hogy milyen mulya, egy nulla az ágyban, semmihez nem ért, életképtelen.

Közben a pasi kinyalja az asszony seggét. A nő nem dolgozik, van babysitter, takarítónő jár hozzájuk, a kaját rendelik.

Mindenki tudja hogy a nő fűvel fával félrekúr, nàlam is bepróbálkozott.


Senki nem érti mért nem válik el. Talán.mert egy idő után ragaszkodik a bántalmazóhoz.

2021. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2%
Vannak pasik, akiknek pont ez jön be.
2021. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt, hogy mulya és életképtelen én is nagyon sokszor hallom, sajnos az ágyban egy nullára is volt már példa, ráadásul a srác családja előtt egy karacsonyi vacsoránál (rokon a pasi).Rendszerint tényleg olyan féfiak felesége/barátnője viselkedik így, akiért a pasi mindent megtesz.
2021. szept. 4. 00:11
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondolom, hogy egy normálisan működő férfi ezt nem hagyja! Vagy dobja a libát, vagy megy a szomszédba kefélni előbb utóbb. Rosszabb esetben felveszi a kesztyűt egyszer és akkor a nőnek lőttek…
2021. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy a nőknél, úgy a férfiaknál is vannak szubmisszív hajlamú emberek. Viszont sokszor a férfi nem is szubmisszív, hanem szimplán csak fél a kapcsolatból kilépni, vagy azt hiszi, hogy megváltozhat a nő. Olyan is van, aki ezt nem veszi észre, mint ahogy az egyes írja. De ennek neveltetésbeli okai is lehetnek. Túl szigorú anyuka után, egy szigorú nőre vágyik az illető, de a fordítottja is lehet, hogy az anyuka túlságosan is kiszolgálta gyerekként a férfit, és felnőttként egy "gonosz" nő iránt ábrándozik.


Maga a jelenség borzalmas, és hát sajnálatra méltó, ha van ilyen. Nekem kamaszként volt egy ilyen csajom. Annyi különbséggel, hogy amikor látta, hogy nagyon megbántott, akkor elkezdett hízelegni. Egyszer aztán meguntam, igaz kellett hozzá pár feles, és végül elhatároztam, hogy szakítok vele. Életem legjobb döntése volt, még úgy is, hogy azóta nem nagyon volt kapcsolatom. Ma már még egy ilyen csaj nem kéne. Ha ismerkedem, próbálom kiszűrni az olyan lányokat.

2021. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A bántalmazó fokozatosan lesz az, hogy a másik észre sem veszi. Aztán már ragaszkodik hozzá mint a stokholni túszok a túszejtőkhöz ( stockholm szindróma)
2021. szept. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Aki ilyet választ, az meg is érdemli. Pláne ha ott se hagyja.
2021. szept. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Ez rendben van. Ha vki rá merne szólni a nőre az ugye nőgyűlölő stb.
2021. szept. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

A férfiakat èrt erőszakról szó sem esik. Pedig ugyanolyan arányban van.

A bántalmazott szégyeli, de ha nem akkor sem husznek neki.

2021. szept. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ez elég durva. Zárt ajtók mögött is, de az ember baráti társasága/közössége előtt...elfogadhatatlan.
2021. szept. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!