Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy nő bántalmazza a férfit?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször találom szembe magam ismerősi körben olyannal, hogy a nő verbálisan mondhatni bántalmazza a fèrfit. Pl.nem rég egy kerti bulin voltunk ahol a vendégüllátó párnak nem rég született babájuk. A férfi sétálgtatott a csecsemővel és egyszer csak a feleség minden előzmény nélkül, rémesen bántó stílusban rászólt a férjére, hogy "úristen, hogy fogod azt a gyereket! Azonnal add ide, nem hiszem el, hogy ehhez is degenerált vagy!" Mindenki elég kellemetlenül érezte magát, a férfi egyből visszaadta a babát, pedig alig 2 perce lehetett nála és látszott, hogy szégyelli magát. Mi ez, ha nem bántalmazás? Megalázás? És sajnos ez csak egy példa, több ilyet is láttam már, de ha mindent leírnám nagyon hosszú lenne a kérdésem.

Ti nem tartjátok szomorúnak, hogy a családon belüli agresszióról mindenkinek az jut eszébe, hogy a nő van bántalmazva, miközben ugyanúgy a férfiakat is tudják (a környezetemben tudtommal csak szavakkal) bántani? Nő vagyok én is, szóval ez nem egy nőgyűlölő kérdés, csak sajnos tényleg mostanában többször is tapasztaltam ilyet. Mi a véleményetek?


2021. szept. 3. 23:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
20-as ez azért nem egészen így működik. A kiló felszedések sem. A gyerekvállalás iszonyú nagy próbatétele a kapcsolatoknak. Abban van igazság, hogy a férfiakat is a nők, leginkább az édesanyjuk rontja el…
2021. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez a házisárkány viselkedés akkor sem javít a dolgokon. Vannak olyan férfiak, akik csak nyelnek "jóvan asszony oké", de aki nem ennyire türelmes és ezt nem bírja tovább az dobbant. Én például biztos nem bírnám. Az egyetlen kényszer az a gyerek lenne, de a gyerek miatt elviselni egy ilyen stílust háát... Talán akkor is megfontolnám. Ha viszont semmink nem lenne, mondjuk én nem vittem bele semmit a kapcsolatba és ő sem akkor minden további nélkül otthagynám a szutykot. Vagy akkor is, ha házasságnál szerződést írtunk. Az is játszana.
2021. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A ripacskodás nagyon gáz szerintem is, abszolút vágylohasztó hatással bír
2021. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!