Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha határozott férfit akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha határozott férfit akartok akkor, miért sírtok hogy ö a főnök a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Természetesen nem mindenki ilyen, de mindenkinek ismerős az a nő akiről most beszélek. Aki mindig panaszkodik hogy ilyen olyan meg amolyan rossz vele a párja, de véletlenül se hagyná ott semmiért se.

#férfi #határozottság #mártír nő #Határozott bunkó férfi
2021. szept. 7. 18:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

#18 engem is, 80-ban. De mi 20 éve már egész máshogy éltünk.


#19 nem mondtam egy szóval se hogy ott élek, csak azt hogy onnan valósi vagyok 🙄 Úgyhogy nem nagyon érdekel a karigerizés meg a biciklisávozás, meg a faluból köpködés a feminista mételyre.

2021. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
5%
a határozott az sosem a kapcsolatra vonatkozik csak a külvilágra, otthon pincsibe kell lennie az ambic.nak is ..
2021. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%

A legtöbb nő élete borzasztóan kényelmes a társkeresés elején: Csak ki kell választani azt a jelentkezőt, aki a legjobb. Aztán élvezni a kapcsolatot. Végül eljön egy pont, ahol esetleg nyújtani is kell valamit meg le is esik, hogy a másik sem csak egy húsdarab és akkor jön a női panaszkodás.

Ez ilyen. Kevés az értelmes és felnőtt nő, aki nem ezt tolja.

2021. szept. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%

Ó te jó ég, erről a kérdéseől a 16 éves önmagam jut eszembe!! :D Egy éve voltunk együtt a párommal amikor rájöttem hogy ő nem "elég", hozzám "jobb" kell, ő nem elég határozott, rosszfiús stb. Szakítottam. Még aznap, mint valami ijedt pincsi szaladtam vissza hozzá, mert egyedül be voltam sz*rva a nagyvilágtól :DD


Aztán rájöttem, hogy a hűség, odaadás, gondoskodás, önzetlenség, ezek mind olyan dolgok amit megkapsz egy egyszerűbb sráctól is :) Persze azóta ő is felnőtt, és néha csak fogom a fejem, mennyire kiáll magáért, és az összes kísérletemet hogy szemtelekedjek, azon nyomban elfojtja :D Szóval türelem rózsát terem, és ha 10/10-es a srác, azt más lányok is észreveszik, te pedig sose lehetsz tökéletes, ha akar úgyis megpattanik..

Én megelégszem azzal, ha vállalja a felelősséget, mert szerintem sok családban az a gond, hogy anyuka mindent megtesz, mert apuka egy trehány alak, viszont ebből a gyerekek csak annyit látnak, hogy anya házisárkány. Ezért a lányok olyan pasit fognak keresni, aki mellett ők nem válnak ilyenné. Legalábbis nálam ezt a tendenciát vettem észre kamaszként, és nagyon örülök hogy 18 évesen elhúztam a francba :D

Nem mintha baj lenne a szub hajlamú pasikkal, mindenki talál magának megfelelő párt, elegen vagyunk hozzá a Földön!! :DD

2021. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
11,15 vagyok. Szóval 44 éves vagyok jelenleg és a barátnőim közül legfiatalabban, 30 évesen házasodtam. Öt éve voltunk akkor már kapcsolatban. 37 évesen pedig elváltam. Nem engedem senkinek, hogy elnyomjon, semmibe vegyen, pedig a határozott férfiakat szeretem. Miskolci vagyok amúgy, és ha a volt osztálytárasimat megnézem, az első érettségi találkozón 23 évesen mindössze 2 volt házas és szült már gyereket is, a többiek kapcsolatban vagy szinglin nyomták. Nálunk nem volt szokás elsietni az ilyesmit.
2021. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést(, mert nincs).
2021. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#21

Nem rosszból, de te kezdted el a "falusizást"

Én csak adtam egy reakciót, de nyugi, attól még nem leszek fideszes, csak jól esett trollkodni.


#20

Pripjatyi zónában laksz? 🤣

2021. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27. Rosszabb: falun. 😭
2021. szept. 19. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!