Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a felesègemnek? Vagy túlzás amit csinal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiváncsi lennek vèlemenyekre. Hamarosan lesz sógoromnak (egyben gyerekkori barátom is) a szülinapja. Balatonon szeretné tartani. Mi is meg lettünk hívva de a felesegem nem akar menni mert hogy ő nem kiváncsi a rèszegedèsre stb. De èn nagyon is le akarok menni mert vègre kicsit ki ereszthetnèm a gőzt stb.. persze mikor ezt felhoztam kitört a hiszti h mi az h nelkule le mennek meg hogy persze hogy majd ott csajozzunk meg ilyenek kozbe haver nyaralojaba mennenk csak 2 napra.. nekem ez szarul esik hogy tudja mennyire elveznem ezt a dolgot es nem akar jonni az meg ugye "egy hazassagba nem fer bele" hogy nelkule lemenjek... emiatt most eleggge feszult a hangulat mert ugy èrzem bekorlátoz.. igaza van?

2021. szept. 8. 07:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem fér bele egy házasságba? Normál esetben beleférne. Adsz rá okot, hogy ne bízzon benned? Mert ebből az jön le, hogy valamiért bizonytalanul érzi magát.
2021. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Nem! Nem olyan típus vagyok
2021. szept. 8. 07:51
 3/48 anonim ***** válasza:
93%

Huha ott is csak a száját húzná meg balhézna ilyen hozzáállással.


Ezeket már korabban el kellett volna intezni hogy csaladi osszejoveteleket hogy oldotok meg.

Az én párom speciel kozolte hogy a felmenők es mindenki összzegyűlik x helyen egybetartanak szulinapokat es pont. Azaz jelezte hogy nem lesz itthon..meg se hivott olyan alapon hogy a fél rokonságát úgy sem ismerem, es nem ezt szánja bemutatkozos napnak.


En speciel örülök is, h nem kell mennem..

2021. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
95%

Jól érzed, korlátoz, és nincs igaza. Hiszti és önzőség részéről.

Jó esetben azt kellett volna mondania, hogy ő nem szeretne menni, de te menjél nyugodtan és érezd jól magad.

N.

2021. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%
Folyt: Szóval ha azt szokta meg hogy mindenhova viszed magaddal mint egy utánfutót, az ugy gáz.
2021. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem túlzás. Az én párom is szereti és szokott bulizni a barátaival. Mindig hív magával hogy menjek én is. Még a házi összejövetelekre el is szoktam menni, isznak hát isznak, ennyi jár mindenkinek, igazából nem hat meg ha részegen látom őket. Rock koncertekre viszont nem kisérem el, hiába hív. Ilyenkor mindig mondom neki hogy ennyi külön kikapcsolodás kell egy egészséges kapcsolathoz, menjen nyugodtan.
2021. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
13%
Igaza van, mert piálni fogtok és csajozni. Viszont menj le nyugodtan, mert ez rendben van.
2021. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
81%

Szabotál. Ha neki sz.r, legyen neked is!

Nehogy hagyd magad. Menj szépen egyedül, ha nem akar menni, a balhézását pedig fogadd úgy, hogy 1x megmondod, hogy neked fáj, hogy ő ennyire nincs rád rekintettel, és az összes többi alkalommal nézz át rajra vagy röhögd ki. Ne hagyd, hogy elrontsa az életedet. Ha most precedenst teremtesz ebből, akkor vége ..

37n vagyok, kisbabával és férjjel, aki 2 het múlva megy ottalvós kanbuliba

2021. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Meg hogy mi az hogy egymas nelkul aludjunk annyira nem ertem ezt a felfogast... meg hogy kutyank miatt se akar pedig le vihetjuk ternesztesen őt is (alap mivel családtag) mert h zavarná a hangoskodas stb... ezert is kivitelezhetetlen pedig nem ovisok vagyunk tudunk viselkedni de hogy ő ezt nem hiszi el... mindig ezt csinálja kicsit már kezdem unni egyszeruen nem tudom elviselni ha bekorlátoznak..
2021. szept. 8. 08:01
 10/48 anonim ***** válasza:
72%

Ha lesznek ott más nők is, mért ne mehetne le?

Nyugodtan lerészegedhettek, nem nyilvános helyen lesztek.

Próbáld rábeszélni, hogy tartson veled, kicsit igyon is, hogy ne rontsa el a hangulatot.

Talán az fáj neki, hogy egyedül szívesebben mennél.

2021. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!