Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a felesègemnek? Vagy túlzás amit csinal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiváncsi lennek vèlemenyekre. Hamarosan lesz sógoromnak (egyben gyerekkori barátom is) a szülinapja. Balatonon szeretné tartani. Mi is meg lettünk hívva de a felesegem nem akar menni mert hogy ő nem kiváncsi a rèszegedèsre stb. De èn nagyon is le akarok menni mert vègre kicsit ki ereszthetnèm a gőzt stb.. persze mikor ezt felhoztam kitört a hiszti h mi az h nelkule le mennek meg hogy persze hogy majd ott csajozzunk meg ilyenek kozbe haver nyaralojaba mennenk csak 2 napra.. nekem ez szarul esik hogy tudja mennyire elveznem ezt a dolgot es nem akar jonni az meg ugye "egy hazassagba nem fer bele" hogy nelkule lemenjek... emiatt most eleggge feszult a hangulat mert ugy èrzem bekorlátoz.. igaza van?

2021. szept. 8. 07:43
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
76%

Nyugodtan menj le nélküle. Egy normális nej nem korlátozhatja az urát, ha ő nem akar valamit megtenni, mert nem szeret bulizni pl.

Én simán elengedtem az uramat minden ilyen buliba, nehogy már itthon dekkoljon miattam csak mert engem meg lefáraszt az ilyesmi. Szóval menj nyugodtan, állj ki magadért.

2021. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
74%
Ez volt nálam is.es most már mehetek nincs hiszti. Megszokta.
2021. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy kapcsolatban is hagyni kell a másikat jól érezze magát. Neked fontos valami, szerintem nem probléma 1-2 nap külön aludni, még jót is tesz a kapcsolattal hiszen megtapasztaljátok milyen a másik nélkül, hiányzik, stb.


Ezért érdemes kapcsolat elején tisztázni a határokat és csak olyan személlyel kapcsolatban lenni, aki hozzá tesz és nem elvesz az életedből. Ezt korábban elmulasztottad, ezért van a hiszti, ami részéről is teljesen érthető, hiszen korábban nem ebben állapodtatok meg.

2021. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kicsit papucs vagy. Ott rontod el, hogy engedélyt kérsz. Te nem vagy gyerek, ő pedig nem az anyukád. Mondd meg neki, hogy szülinapozni mész, ha akar, tartson veled, ha nem, maradjon otthon.

Ha a kapcsolat jövőjével jön, mondd, hogy neked meg az érzelmi zsarolás nem fér bele. A kapcsolat jövője 2 emberen múlik. Te a továbbiakban is jó kapcsolatot szeretnél, de az ő felelőssége is. Döntse el ő is, hogy milyet akar.

(Nő vagyok amúgy.)

2021. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
69%
Én nem agyalnék ezen sokat. Oké higy a házasság egy börtön, de szrd le és menj el. Aztán majd hisztizik magába otthon
2021. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
74%
Tipikus házisárkány. XD
2021. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
92%
Hát vagy elmegy vagy nem. Kérdés, mennyire féltékeny. Ha annyira nem, akkor nem fog menni. De te menj mindenképpen. Barát és sógor is, illik elmenni.
2021. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
94%

Nincs igaza, nagyon nem!

Sokkal inkább neki illene megemberelnie magát, és a férjével (veled) együtt elmennie a rokon születésnapjára. De ha már ezt nem akarja, akkor nehogy már neked megtiltsa, hogy a sógorod születésnapi meghívását elfogadd! És ha van gyereketek, akkor természetesen jogod van őket is vinni, mert nekik is rokona a születésnapos.

2021. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
43%
A tesód és a feleséged jóban vannak? Sógorod szokott flörtölni, csajozni ha nincs ott a tesód? Lehet, hogy a feleséged többet tud, mint te, és azt képzeli, majd te is csajozol ha magatok lesztek. Ha nem így van, bocsi.
2021. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
6%
És mi a baj ha csajoznak picit?
2021. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!