Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van a felesègemnek? Vagy túlzás amit csinal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiváncsi lennek vèlemenyekre. Hamarosan lesz sógoromnak (egyben gyerekkori barátom is) a szülinapja. Balatonon szeretné tartani. Mi is meg lettünk hívva de a felesegem nem akar menni mert hogy ő nem kiváncsi a rèszegedèsre stb. De èn nagyon is le akarok menni mert vègre kicsit ki ereszthetnèm a gőzt stb.. persze mikor ezt felhoztam kitört a hiszti h mi az h nelkule le mennek meg hogy persze hogy majd ott csajozzunk meg ilyenek kozbe haver nyaralojaba mennenk csak 2 napra.. nekem ez szarul esik hogy tudja mennyire elveznem ezt a dolgot es nem akar jonni az meg ugye "egy hazassagba nem fer bele" hogy nelkule lemenjek... emiatt most eleggge feszult a hangulat mert ugy èrzem bekorlátoz.. igaza van?

2021. szept. 8. 07:43
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem próbáld rábeszélni, hogy ő is menjen. Ha nem érzi jól magát köztetek, még bemehet olvasgatni, netezni. Nők nem lesznek, csak férfiak? Mert akkor megérteném.

Valahogy magyarázd meg neki, hogy engedjen a makacsságából. Neked szükséged van a kikapcsolódásra, de vele szeretnél lenni, mert rosszul éreznéd magad, ha otthon maradna. Tudom, hogy nehéz,ha már valaki ennyire bemakacsolja magát-én is nő vagyok. Engem talán meggyőzne, ha azt látnám, hogy a párom tényleg

velem akarna lenni, hiányoznék neki. Valami kompromisszumot kellene kötni, hogy ha mégis nem érzi jól magát, akkor ő mit tud csinálni, hogy ne rontsa el a hangulatot. Pl felköszönti a testvérét, és kicsit marad, majd kocsival hazajön. Ha meg mégis jól érzi magát, akkor ott alszik.

Bocs a szóismétlésekért.

2021. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
78%

Most olvastam, hogy a saját testvére ünneplésén nem akar ott lenni.

Irtózatos gáz ez a nő!

Menj el! És ha emiatt megromlik a házasságod, azt se sajnáld. Addig derüljenek ki az ilyen elmebajai, amíg nincs közös gyerek és könnyebb lépni, ha kell.

2021. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy milyen a kapcsolat a gyerekkori barátod, egyben sógorodnak a feleségeddel? Erre nem kérdeztél még rá? Mondom úgy, hogy nekem sincs olyan túl jó viszonyom a famíliámmal és engem pl. emiatt rohadtul nem hat meg a vérségi kötelék. Pl. egy agyonajnározott rokonnak emiatt is nem szenvedtem végig az esküvőjét, csak mert pitsa tudja milyen fokon rokon nekem.


Viszont az is undorító, amit a feleséged csinál, mondom nőként. Inkább mondja meg, hogy azért nem akar menni, mert nem bír egy légtérben meglenni a tesójával, de te menjél egyedül nyugodtan. Pont.

2021. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
*viszonya
2021. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
95%

Nincs igaza. Én sem mennék, mert gyűlölöm az ilyesmit, de minden további nélkül "elengedném" a társamat, és még örülnék is az így adódott énidőnek.

Azt viszont sosem fogom megérteni, hogy pl. ilyen viselkedésű nőkhöz hogy tudnak ennyire ragaszkodni, még feleségül is venni őket. Vagyis de, gondolom, jól néz ki vagy jó az ágyban, esetleg jól főz... Valami csak kell, amiért cserébe annyi férfi tolerálja ezt a viselkedést. Én ezt senkitől, még a saját anyámtól sem viselném el.

2021. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
92%
35-ös, sokszor az ilyen nők nagyon visszafogják magukat, amíg nincsenek "birtokon belül". Akkor kezdik kimutatni a foguk fehérjét, amikor az esküvő szervezése kezdődik. Akkor már a férfi nem akar visszalépni, bízik abban, hogy ez egyszeri alkalom. Aztán utána derül ki, hogy az asszonyka nem véletlenül volt ilyen, és ez az igazi énje.
2021. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
29%
Nekem a "kiereszteni a gőzt" kifejezés borzasztó visszatetsző. Mintha az élet amúgy szar lenne, és a kis öröm benne a lealjasodás.
2021. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
81%
Egy buli lealjasodás? Még ha részegre isszák magukat, akkor sem nevezném annak.
2021. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy a feleséged se százas de nekem volt olyan exem aki undorító tudott lenni amikor részeg volt. Így nyilván nem csak nézni nem akartam de egyáltalán nem szerettem volna hogy igyon. Lehet hogy te is ilyen vagy.
2021. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
92%
Nincs igaza! Mi az, hogy házasságban csak együtt lehet menni valahova toöbb napra is akár? Nőként mondom menj, szard le mit mond.
2021. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!