Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam elő a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam elő a páromnak, hogy amiert egész héten lesz.r, nem akarok vele hétvégén lenni, hogy ne forgassa ki?

Figyelt kérdés

Állandoan mindent kiforgat.


Ebből az lenne, hogy na nem is ő a hibas, mert eleve én nem akarok vele lenni, amikor tudnánk, ez az én döntesem es nem az övé mert ő szeretettel VÁR, azaz en határolom el magam a kapcsolattol meg tőle, en okozom a problémákat, en nem akarok találkozni, mert ő igen!

Szivesen vár, hianyzom es en vagyok a szemét gaz, ha nem megyek.

Es (ugye ha rendszeres lenne)ez, ha heti egyszer se vagyunk egyutt Miattam, akkor is az en hibám lesz, hogy havi egyre redukálom a kapcsolatot, mert en vagyok a szemét.

Ő meg az ártatlanság hogy készült várt.


Szóval ő EZ.


Ami meg a valoság:

Besokalltam abbol hogy magas ivben lesz.r hétkoznaponként, állandoan én "kaparok"(ami nő létemre megalázo), en kezdeményezek témákat, de ő EGYETLEN EGYSZER rámír egész héten, hogy elmondhassa, nincs is igazam, mert ő is írt!!

De a hideg valóság az az, hogy neki aztán az is "doszt"mindegy lenne ha hétkozben feldobom a talpam, megérti, nem erdekli, csak hétvégén legyek ott.



Nos annyira felforrt az agyvizem a héten attol hogy nem ir nem hiv leráz ignorál, hogy en hétvégen látni sem akarom, ugy érzem bunko tahó volt velem, es csak arra játszott, hogy a vádakat, hogy lesz.r, meg tudja előzni.



Vagy szimplan kamuzzak be vmit nemes egyszeruen hogy nem megyek mert csak? Es aztan ugye 2 hétig nem lát. Mert csak a hétvégenk van jódarabig.



2021. szept. 9. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Elhiszem, hogy rosszul esik, ha te vagy elsősorban az, aki tesz a kapcsolatért, mikor nem vagytok együtt. Nekem is ismerős a dolog...

Viszont a játszmázást vagy a drámát nem javaslom. Egyszerűen légy lényegre törő! Megmondod neki, hogy figyelj, Bélám, nekem rosszul esik, ahogy viselkedsz velem, amikor nem vagyunk együtt. Fáj, hogy én vagyok a nő és mégis én kapatok. Ha szeretsz, jól esne, ha kimutatnád. Így nekem is elveszik a lelkesedésem, szóval légy szíves, változtass ezen!


Ha ezt így leírod vagy elmondod, utána várj ki, mi történik. Ha minden megy ugyanúgy, a saját érdekedben kénytelen leszel hátat fordítani neki, legalább egy darabig.

2021. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De akkor kingörccsel ram ir majd hetkozben meg ilyenek. Csak azert, hogy ne balhezzak, (hogy "befogja a szám") es hétvégente megkapjon.

Így is ezt csinalja sokszor hogy odavet nekem mint vmi pincsinek vmi jutalomfalatot, egy puszit vagy ilyesmi es azzal le vagyok tudva. Es még neki is allna kamuértetlenkedni hogy dehát miert nem látom en azt mennyi mindenþ nyujt mert puszit is kuldott.


Sőt ezt is kiforgatná hogy én egy puszit se tudok értékelni.(mert volt már ilyenbol balhe hogy ruhellem ha csak 10 percre futunk ossze es ezzel le vagyok tudva. Ő meg kiakadt hogy ahelyett hogy értékelném a 10 perveket ha csak annyit tudunk találkozni)

2021. szept. 9. 19:05
 3/21 A kérdező kommentje:

Tökéletesen kiforgat mindent ugy, hogy én vagyok a hibas.


Aki nem értekeli a 10 perceket, vagy egy puszit, vagy azt hogy ha nem is tudunk találkozni de hetvégén egyutt tudunk lenni.



Es a VALÓSÁG meg valoban az hogy valóban lesz.r. de képtelenség mellette önérvényesíteni.

2021. szept. 9. 19:07
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Első jól írta, feleslegesen játszmázol. Lehet húzni persze egymás idejét, a te dolgod, de eredménye nem lesz.


Ha sz*r a kapcsolat, akkor le kell zárni. Ilyen baromi egyszerű.


A nehezebb része az, hogy felkutasd magadban az okait, hogy miért nem lépsz ki ebből a f-shalmazból és tegyél érte, hogy a siralmas önbecsülésed helyrehozd.

2021. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem jatszmázom!


Egesz heten en komolyan megalázva es lesz.rva érzem magam! En komolyan nem akarom ezek utan hetvegen meg a jopofit jatszani vele mintha mi se tortent volna!


Haragszom es nem akarom latni. Ez nem.jatszma hanem VALOBAN így erzek.


Nem azt erdemlem hogy hetvegente elorangasson mint egy rongyot!!



Azert vagyok a kapcsolatban mert ő a barátom. Nem gipsz jakab nem x béla hanem ő. Akikkel meg más miatt sírnék rínék itt ugye. Senki nem egy angyal. Ó megcsal a gipsz jakab mit tegyek. Ó, x béla nem mutat be a szuleinek.nem szeret?



Most nem tokmindegy epp melyikkel vergődöm?

2021. szept. 9. 19:29
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha meg a gipsz jakabhoz meg x bélához hasonlitom akkor meg még össze is tehetem a kezem a paromért.

Nézőpont kérdese csak.

2021. szept. 9. 19:30
 7/21 A kérdező kommentje:

Ja es 1#

Köszi de pontosan ezt irtam le ezert a kérdés mert tudom mit válaszolna! Kiforgatná egyszeruen. Leírtam pontról pontra hogyan. Engem hozna ki hibásnak.

2021. szept. 9. 19:41
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg a gipsz jakabhoz meg x bélához hasonlitom akkor meg még össze is tehetem a kezem a paromért."


Erre mondják, hogy jobb egyedül, mint egy ótvar kapcsolatban. Ha ennyire az alja szint van belőve nálad, akkor nem lehet mást írni, minthogy élvezd ennek a következményeit. Ne felejtsd el összerakni a kezed közben, szükség lesz rá

2021. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Vele vagy? Vele vagy. Akk meg mit hisztizel?
2021. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

De most ugy irkáljátok a szakitast mintha megoldas lenne.


1. Nem celom egyedul meghalni. Tarskapcsolat a célom.

2. Nincs tökéletes férfi. Es amiket csak itt olvasok hogy másokkal milyenek a párjaik, már az is csak a barátom mellett szól hogy en becsüljem meg.

2021. szept. 9. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!