Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom pont akkor kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom pont akkor kezd panaszkodni vagy beteg amikor nekem pont nem aktuális, es ez miatt utálkozik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt.

Jeleztem neki, h munka miatt nem szeretnék már ejszakákba nyúlóan csetelgetni hanem korán aludni, mert hamar "összeesek" már esténkent.


Egész nap nem szokott irni nekem, csak kizárólag ha én írok rá holott tudja jol hogy napkozben tudok irni(meg ő is). De soha nem akar kezdeményezni allandoan nekem kell.

Ez miatt már ott tartunk hog' akkor en se irok rá. Nem fogok mar kaparni utána.


Viszont amikor rá is irok elalvás elott h joejt én "meghaltam",akkor kezdene el magárol regélni órákat meg a problémáirol.

Irtam neki h majd holnap. Erre megsértődik meg mindennek kihoz hogy nem vagyok empatikus hova sietek miert sz.rom őt le.(nem monstam mar neki hogy azzal kezdtem hogy joejt en alszok...!ergo nem csetelgetes miatt irtam..magátol meg nem tűnik neki fel. Ergo pont h ő nem az empatikus)


Most puffog meg elitel h nem lehet ram szamitani. Es számtalan ilyen van.hogy MINDIG akkor akar velem beszélgetni ha én kezdeményezek!


Szoval ha en meg akarnék vele beszelni akár egy problemam, akkor ő kezd el panaszkodni es ömlik mint csapbol a viz a saját problemaival de addig eszébe nem jutott volna szolni mondani, mindig csak akkor ha en kezdeményezek "A"témát, semmit nem tudok megbeszelni mert elkezd folyni a BC D témáival.



2021. szept. 10. 07:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Ti milyen kapcsolatban vagytok, hogy zömében írásban kommunikaltok? Talizni milyen gyakran szoktatok? Jelezted mar neki, hogy zavarnak a fentebb leirt tulajdonsagai?
2021. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le.

Mi ez? Levelező tagozat? 😂🙈

2021. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy reggel munka előtt telefonálunk. Napközben írunk és amikor van idő válaszolunk rá, ha nagyon fontos akkor van napközben is telefon. Este pedig egy rövidebb hosszabb videochat, attól függ ki mennyire fáradt. Van amikor 3 perc van amikor hosszabbra sikeredik. Ott azért gyorsabban el tudjuk mondani az aznapi eseményeket, mintha pötyögnénk.
2021. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Igen nem egy veszekedésnél jeleztem hogy rühellem már azt ha kezdeményezek egy problemamegoldast (A),mi a francnak kever bele BCD problémáit? Az külön másik lapra tartozik miert nem mondta eddig, vagy majd rátérünk azokra is akkor.



semmit de semmit szoszerint, nem kommunikal velem, kizarolag ha en kezdeményezek csak. Es olyankor elkezd ömleni minden sz.rral, mint a fenti esetben is. Annyi sem lett volna benne hogy joejtet kivan HA EN nem irok rá joéjtet!!!még ezt is nekem kellett kezdeményezni.

Es ezzel mint amikor megnyitok egy csapot.


Rohadt idegesito.


Mondtam már neki persze. Peldaloztam telefonnal is. Ha vki felhiv minimum hogy meghallgatom es reagálok.es nem az en sz.rjaimat kezdem akkor rapakolni HA neki az plane nem aktualis mert 2 percre hivott csak fel!ez bunkoság.


De nem változtat lasd a fentit. Amiert tegnap ejfelkor en nem a betegsegeirol akartam beszelni mikor már 10 kor kómában vagyok még neki all feljebb!


1 éve egyutt max heti párszor szemelyes csak.

2021. szept. 10. 07:49
 5/32 A kérdező kommentje:

3#ez lenne a normalis igen


De ő mint aki jatszmazik soha nem ir ram nem hiv fel, kizarolag akkor áll neki kontaktolni ha en keresem es akkor zudit mindent ram egyszerre.

Képes lesz.rni egész nap sőt annyit nem irna h joejt ha en nem írok, aztan még ő b.sz le engem hogy nem irtam!

2021. szept. 10. 07:51
 6/32 A kérdező kommentje:

Személyesen is ilyen.

Pl szoba hozok egy problemaM akkor zuditja rám az Ő nyavajáit!

2021. szept. 10. 08:06
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Es tulajdonképpen akkor miért vagy vele?
2021. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Más se jobb.ilyen egyszeruen.


Arra lennék kiváncsi h aki egy joejt elkoszonesbol is jatszmat csinal hogy ne ő irja eloszor, azt hogyan lehetne észhez téríteni hogy ne a masikat szapulja hanem magába nézzen?

2021. szept. 10. 08:14
 9/32 A kérdező kommentje:
*nem írja
2021. szept. 10. 08:14
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ez tipikus játszmázás. Én a helyedben megprobálnám azt hogy nem keresem, aztán egyszer csak észbe fog kapni, vagy nem ,de az már az ő baja lesz. Ne engedj most a zsarolásnak és a hisztijének.

Mi csak hetente 1x vagy kéthetente tudunk találkozni. Én munkám kötetlenebb, párom azért fárasztó munkát végez. Este videozásnál ha látom hogy nagyon fáradt, én szoktam lezárni a beszélgetést, hogy inkább pihenjen, lesz még időnk mindent megbeszélni.

A párod amúgy dolgozik? Mivel telik egy napja?

2021. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!