Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom pont akkor kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom pont akkor kezd panaszkodni vagy beteg amikor nekem pont nem aktuális, es ez miatt utálkozik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt.

Jeleztem neki, h munka miatt nem szeretnék már ejszakákba nyúlóan csetelgetni hanem korán aludni, mert hamar "összeesek" már esténkent.


Egész nap nem szokott irni nekem, csak kizárólag ha én írok rá holott tudja jol hogy napkozben tudok irni(meg ő is). De soha nem akar kezdeményezni allandoan nekem kell.

Ez miatt már ott tartunk hog' akkor en se irok rá. Nem fogok mar kaparni utána.


Viszont amikor rá is irok elalvás elott h joejt én "meghaltam",akkor kezdene el magárol regélni órákat meg a problémáirol.

Irtam neki h majd holnap. Erre megsértődik meg mindennek kihoz hogy nem vagyok empatikus hova sietek miert sz.rom őt le.(nem monstam mar neki hogy azzal kezdtem hogy joejt en alszok...!ergo nem csetelgetes miatt irtam..magátol meg nem tűnik neki fel. Ergo pont h ő nem az empatikus)


Most puffog meg elitel h nem lehet ram szamitani. Es számtalan ilyen van.hogy MINDIG akkor akar velem beszélgetni ha én kezdeményezek!


Szoval ha en meg akarnék vele beszelni akár egy problemam, akkor ő kezd el panaszkodni es ömlik mint csapbol a viz a saját problemaival de addig eszébe nem jutott volna szolni mondani, mindig csak akkor ha en kezdeményezek "A"témát, semmit nem tudok megbeszelni mert elkezd folyni a BC D témáival.



2021. szept. 10. 07:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Mindenesetre rairtam h nem ertem miert nem napkozben regél(mindketten elerhetoek vagyunk napkozben)es miert ejszakara kell rámzúditania bármit.



(Azt már nem is jeleztem hogy az meg miert nem erdekli es nem veszi figyelembe hogy nekem aludnom kell is mert osszeesek"eleve, mikor szandekosan jeleztem mar ezt neki kb multheten is, hogy szept tol korabban KELL aludnom nem fogok tudni ejszaka csetelgetni!!ezt a leb.szast kihagytam intelligensen kulturaltan)

2021. szept. 10. 08:17
 12/32 A kérdező kommentje:

10 pont ezt csinaltam. Egesz nap nem ir csak ha en, igy egesznap en mar nem irok semmit neki.

Ejszakara is csak egy joejtet akartam radobni, mert még azt se irt volna!


Egesz nap ha lesz.r, igen en mar ott tartok hogy akkor en is őt. Ebbol lett az hogy ejszakara a joejt uzenetemre kapott rá es akkor akart volna terhelni

2021. szept. 10. 08:19
 13/32 A kérdező kommentje:

Neten keres penzt mint pl a youtuberek abszokut maximalisan kotetlen a munkaja es rengeteg pénz folyik be.


Nekem is rugalmas kotetlen a munkam de mas.


Napkozben semminek semmi akadalya nincs. Csak jatszmazik az idiota hogy nem ir hiv stb, csak kizarolag akkor ha en. En meg dogtam magam es akkor en se irok ra. Mert megalazo hogy kapartat.

2021. szept. 10. 08:21
 14/32 A kérdező kommentje:
*fogtam magam
2021. szept. 10. 08:21
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt meg pont az ellenkezője a gondod. Igen, ez is a tiéd, alig látszik. Gyúgyszerre ittál?

2021. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Nem az ellenkezojet!Ja igen.

Ez volt bennem tegnap!!


Egesz nap egesz heten le se sz.r!


Tegnap is en dobtam ra egy joejtet.es abbol lett ez ami hogy elkezdett terhelni!


Ez nem az ellenkezoje hanem ugyanannak a problemanak a folytatasa! Csak ha a korabbi kerdrsem alá irtam volna akkor nincs valasz.


Plusz a hetvege. Kamuzni fogok igen. Azt meg nagyon jol ki kell találnom h mit mert be fog vádolni kulonben azzal hogy biztos pasizom azert nem megyek hozzá.

2021. szept. 10. 08:29
 17/32 A kérdező kommentje:

Es plane beteg. Megint azzal fog jonni ha nem jol kamuzok hogy en sz.rom le őt ha beteg!


Kulonben meg teljesen masrol van szo miert nem akarom latni se.

2021. szept. 10. 08:31
 18/32 anonim ***** válasza:
Ő a nő.
2021. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Szoval? Tanács ötlet?
2021. szept. 10. 08:33
 20/32 anonim ***** válasza:

Dobd ki...ez aztán minden csak nem kapcsolat.. Allandoan ate futsz utána, és Te kezdeményezel.

Nekem más fajta kapcsolatom van, de mi is heti 2x találkozunk. Nem tudtok többet találkozni? Mellesleg miből áll az a találkozás?


Mondanám hogy beszéld meg vele, de ahogy el ezen azt se lehet.

Minek futsz meg egy ilyen ember után? Miközben Ő le se szar..

2021. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!