Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállaljak gyereket? 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállaljak gyereket? 1 éves vagyok, még 1 évem van hátra a suliból

Figyelt kérdés
okj-s képzésre járok. A barátom már nagyon szeretne gyereket,ő 25éves. Azt szeretné,ha mostanában lenne. Szerintetek okj-és képzést,terhesen el lehet végezni???
2010. aug. 31. 09:07
 1/7 A kérdező kommentje:
jajjjjj most nézem elírtam...:S:S:S:S:S
2010. aug. 31. 09:09
 2/7 A kérdező kommentje:
21 évest akartam írni!!!!!!!!!!csak lemaradt a 2
2010. aug. 31. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden további nélkül megvárhatod még azt az 1 évet, aztán nyugodtan vállalhatsz ha szeretnétek. Nem lehet egyszerű állapotosan tanulni.
2010. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Hol hánysz, hol tanulsz, hol fájlalod a hátad... Szép kis tanév volna.


Nem fog belehalni a pasid, ha még egy évet vártok.

2010. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, vállalj simán. 20 év múlva már egy felnőtt gyerekes, elvált nő leszel és újonnan vedheted bele majd magadat az életbe.
2010. aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha akarsz vállalj, én inkább 30 évesen tenném meg, méhg élni is kell! :)
2010. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem várnod kellene! Vagy nem bírjátok ki? :) Unokatesóm is így cseszte el az éretségit. (persze késöbb meglett neki). Amúgy énis szeretnék már egy kislányt :(

22/F

2010. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!