Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetben veszi magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben veszi magára vki a feltételezést? Fura volt a reakcio

Figyelt kérdés

Olyasmikről volt szó, hogy remélem korrekt hozzám, nincsenek csetelgetések a hátam mögött és majd felvállal.


Az egyszavas válaszai röviden annyik voltak: igen, nincsenek, így van.


(Megfigyelhető hogy a tárgyat/igét nem tette bele,azaz nem így reagált: igen korrekt vagyok, nem csetelek, igen felvállallak)


Aztán le is zártam az egész beszélgetést azzal, hogy remélem igazi férfi vagy nem egy gerinctelen féreg.


A reakcioja meglepő..

Hirtelen nem igen a válasz tárgy nélkul mint eddig, hanem felháborodás, hogy ne nevezzem gerinctelen féregnek. (Nem azt mondta h ilyet ne tételezzek fel, ne nevezzem így, hanem a tárgyat kimondta)


Vissza is kérdeztem hogy magadra vetted ezek szerint..?


Kellett neki gondolkodásszünet es azután válaszolta csak, hogy csak a feltételezés sértette.


Vélemények?

Másnak nem úgy tűnik, mintha elárulta volna magát? Csak én képzelem bele?



(Amugy rendőrségi pszichológiában van benne, hogy az ártatlanok a tárgyat gyakran nem mondják ki, a bűnösök viszont igen.)



#akinek nem inge..
2021. szept. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
100%

Te hibbant vagy. Egy gerinctelen hibbant. Lökött kérdésre csak lökött választ lehet adni.

Anyád szűz? Kb ez olyan.

2021. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
100%

He? Ez mégis mi a fene?

1. Alapvetően egy normális kapcsolatban nem nagyon kell arról beszélgetni, hogy "szeretsz-e?", "Megcsalsz-e?", "velem akarsz-e lenni?", "normális vagy vagy szemlt?"....

2. Ha már ilyenről kell beszélni, akkor nem chates és véletlenül sem így.


Ez nem kommunikáció, ez olyan, mint egy tizenéves hülyegyerek faggatózása és vádaskodása.

2021. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
Jaj csak ide leröviditettem.meg eleve szoszerint ki sem irhatnám.
2021. szept. 10. 22:45
 14/72 A kérdező kommentje:
De nagyvonalakaban annyit értek a válaszokbol hogy az egyenes beszéd az ugy felejtős.
2021. szept. 10. 22:46
 15/72 A kérdező kommentje:
csak akkor ne csesszenek mar itt le ha itt kérdezek akkor majd hogy miert nem őt kerdezem.
2021. szept. 10. 22:47
 16/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem az egyenes beszéd felejtős, de ez egy vicc, amit leművelsz.


Van okod azt feltételezni, hogy nem őszinte hozzád? Hogy a hátad mögött másokkal chatel? Hogy nem korrekt?

Ha nincs, akkor ne kérdezgess tőle baromságokat. (Egyébként meg szerinted ha nem korrekt lés a hátad mögött vhatel, akkor majd azt írja, vagy mi a tök?).

Ha úgy érzed, hogy nem korrekt veled, akkor leülsz vele SZEMÉLYESEN és elmondod neki, hogy "figydelj ide Béla, úgy érzem, hogy nem vagy velem korrekt és őszinte ezért meg azért".

Nem chaten kérdezgeted mint egy eszelős félbolond.

2021. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:

"Van okod azt feltételezni, hogy nem őszinte hozzád? Hogy a hátad mögött másokkal chatel? Hogy nem korrekt?"


Szerinted miert kerdezem maskülönben? Tudja jol h mi az okom ra.

Fel se vállal..majd csak fel fog.

Meg ilyen apróságok.



Normalis beszelgetesnel is mindent kivéd. Szoval a Bélas pelda se jott be az osszes valasza csak annyi, amit hallani akarok


Nem a szavakbol lehet hinni egy ffinek. Ezt is itt írták.


Ergo nem a szavaiban keresem a válaszait, hanem a sorok között. Mivel tettekben se látom. Marad ez.

2021. szept. 10. 22:53
 18/72 A kérdező kommentje:

Amugy meg ha inkorrekt lenne akkor vegye is magára h egy jellemtelen barom akkor.


Szoval a burkolt feltételezés előtt van egy HA

2021. szept. 10. 23:03
 19/72 anonim ***** válasza:
96%

"-Remélem hogy egy igazi férfi vagy es nem egy jellemtelen barom."


Ha nekem valaki ilyent mondana, nem sokáig lenne a párom.

2021. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem kommunikáció kérdező. Attól nagyon messze van.
2021. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!