Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetben veszi magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben veszi magára vki a feltételezést? Fura volt a reakcio

Figyelt kérdés

Olyasmikről volt szó, hogy remélem korrekt hozzám, nincsenek csetelgetések a hátam mögött és majd felvállal.


Az egyszavas válaszai röviden annyik voltak: igen, nincsenek, így van.


(Megfigyelhető hogy a tárgyat/igét nem tette bele,azaz nem így reagált: igen korrekt vagyok, nem csetelek, igen felvállallak)


Aztán le is zártam az egész beszélgetést azzal, hogy remélem igazi férfi vagy nem egy gerinctelen féreg.


A reakcioja meglepő..

Hirtelen nem igen a válasz tárgy nélkul mint eddig, hanem felháborodás, hogy ne nevezzem gerinctelen féregnek. (Nem azt mondta h ilyet ne tételezzek fel, ne nevezzem így, hanem a tárgyat kimondta)


Vissza is kérdeztem hogy magadra vetted ezek szerint..?


Kellett neki gondolkodásszünet es azután válaszolta csak, hogy csak a feltételezés sértette.


Vélemények?

Másnak nem úgy tűnik, mintha elárulta volna magát? Csak én képzelem bele?



(Amugy rendőrségi pszichológiában van benne, hogy az ártatlanok a tárgyat gyakran nem mondják ki, a bűnösök viszont igen.)



#akinek nem inge..
2021. szept. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 A kérdező kommentje:

De most nekem az sem tiszta, hogy okkal vagy ok nelkul vagyok e bizonytalan.(oke történt ami történt, azon túlvagyunk)


Szoval képzelgésekre hagyatkozva élhetnék vele úgyis, hogy azt képzelem, hogy minden jó.


Nem akarom azt, hogy az én vélt (es esetleg nem valós)képzelgéseim vezessenek. Képzelgések alapján nem lehet szakitani sem, meg normalisan járni sem.


Nekem kellenenek a tények, hogy vagy ez vagy az. Es nem az hogy en mit kreálok a kis agyamban.


Munkahelyi pelda:

Nezzuk azt h be se jár a főnök. Soha nem tudom elégedett e a munkammal vagy nem. Es egyszer bejön es rámzúdit mindent es vagy kivág vagy nem. Kozben mellettem keres masik munkaerőt vagy nem.

És én meg magamban kreálthatom hogy á biztos elégedett, de azt ia kreálhatom hogy jobb ha keresek masik helyet. Nem akarok kreálásokra/beleképzelgésekre adni.

2021. szept. 11. 08:16
 32/72 A kérdező kommentje:

21 vallattak nem egyszer. Ismerem azt ahogyan beszelgetnek vallatásnál es mikre helyeznek hangsulyt.


Pl írasmintát is kérnek mindig, de nem egyenesen, hanem pl rajzolja mar le nekunk azt, hogy..

Vagy írja már le azt hogy..


Valamiert kell nekik az irasminta is. De ezt soha nem kérik egyenesen gerincesen mint pl az ujjlenyomatot.


Exemmel nem volt vmi legális életmódú es sokmindent volt "szerencsém" mellette megismerni.

2021. szept. 11. 08:24
 33/72 A kérdező kommentje:
*exem
2021. szept. 11. 08:24
 34/72 anonim ***** válasza:
94%

"Fel se vállal..majd csak fel fog."


Innentől kezdve felesleges bármit is kérdezni.

2021. szept. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 A kérdező kommentje:

Neha direkt bal kezzel irtam..:D


Egy rakat mindennel kijatszottam őket mindig.

Sőt. El is árulták gyakorta magukat, hogy az ex a masik szobában mit mondott, azt toluk tudtam meg ugy, hogy nem is közölték nem mondták el csak olyanokat tettek amiket tudom honnan es miert. Az ex meg utana csak pislogott, h en ezt meg azt honnan tudok.


Rengeteg verbális és nonverbália kommunikacios trükkőt tanultam a rendőröktől de olyan szinten, hogy a kérdeseiken is átlátok.

Nem buszkeségbol irtam. De nagyon jol lehet tanulni a rendorsegen.

2021. szept. 11. 08:29
 36/72 A kérdező kommentje:

34.

Szerintem ő is bizonytalan bennem amiert en bizonytalan vagyok benne.

Ergo minek vállalna fel olyat aki maholnap lehet szakítana?


Ez ilyen egymast generálo lépeseek. A 20 as csapdája.

2021. szept. 11. 08:31
 37/72 A kérdező kommentje:

*22 es


En nem bizom benne mert nem vállal fel ergo lehet ki kene dobni, ő meg nem vállal fel, mert lehet kidobom úgyis.


Es akkor megint én képzelegtem vmit. Ő csak azt mondja indoklásnak hogy nem azon mulik soha egy kapcsolat h hányan tudják meg ki van e teregtve, vagy nincs.

2021. szept. 11. 08:33
 38/72 anonim ***** válasza:
84%

Mégsem használod semmire..Én is tudok még olvasni oroszul,de azzal hogy minden 20.szó jelentésére emlékszem , semmit nem értek a szövegből.

Ami köztetek van az egy annyira bizonytalan dolog,ami sok embernek nem üti meg a kapcsolat szintet.

Nem tudtok beszélgetni.

Nem érzi..nem akarja tudomásul venni,hogy mitől vagy bizonytalan, ezáltal nem is tesz semmit ellene.

Amikor szeretsz valakit,akkor te így viselkedsz?

2021. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:

De arrol már beszeltunk hogy mivel bizonyithatna nekem.

Barmit kérek azt nyújtja.


De konyorgom, attol h vesz egy par azazezres telefont, nekem az valoban bizonyiték kene hogy legyen..?


Szoval probál bizonyitani. Ha hianyzik es kérem akkor talalkozunk felhiv.

Non stop elerheto is.

Mellette a szövegek. Ő velem soha nem szakitana, soha nem lesz vége. Csak ha en olyat tennék.


De most visszaterve.


Van aki egy telefontol elhinné azt hogy hűek hozzá meg szeretik?

Újabban mar kocsirol is szo van, úgy hogy engem marhára nem az anyagiak érdekelnek, hanem a TETTEI értem.

Es ilyen a felvállalás is. Amit meg húz halogat ugyan, de pl sgűk család előtt felvállal. Ez is olyan féligmeddig dolog csak.

2021. szept. 11. 08:44
 40/72 A kérdező kommentje:

Ja meg ha TESZ is ertem, nekem ugye az is bajom, hogy az olyan mintha csak cserébe ezzel a bizalmamat kéne adnom.



Azaz pl kapok egy teledont de aztán "fogjam be"



A szulinapi ajandekkal is "visszaél", hogy nem latom abbol hogy szeret...?

Azaz nézegessem az ajandekomat es duguljak el?



Mondtam is neki ez olyan mint az a székely vicc? Hogy még 20 év mulva csak azt mondja a ffi hogy 20 évvel ezelott mondtam h szeretlek minek kerdezed ujra, majd szólok ha változna.

2021. szept. 11. 08:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!