Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esetben veszi magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben veszi magára vki a feltételezést? Fura volt a reakcio

Figyelt kérdés

Olyasmikről volt szó, hogy remélem korrekt hozzám, nincsenek csetelgetések a hátam mögött és majd felvállal.


Az egyszavas válaszai röviden annyik voltak: igen, nincsenek, így van.


(Megfigyelhető hogy a tárgyat/igét nem tette bele,azaz nem így reagált: igen korrekt vagyok, nem csetelek, igen felvállallak)


Aztán le is zártam az egész beszélgetést azzal, hogy remélem igazi férfi vagy nem egy gerinctelen féreg.


A reakcioja meglepő..

Hirtelen nem igen a válasz tárgy nélkul mint eddig, hanem felháborodás, hogy ne nevezzem gerinctelen féregnek. (Nem azt mondta h ilyet ne tételezzek fel, ne nevezzem így, hanem a tárgyat kimondta)


Vissza is kérdeztem hogy magadra vetted ezek szerint..?


Kellett neki gondolkodásszünet es azután válaszolta csak, hogy csak a feltételezés sértette.


Vélemények?

Másnak nem úgy tűnik, mintha elárulta volna magát? Csak én képzelem bele?



(Amugy rendőrségi pszichológiában van benne, hogy az ártatlanok a tárgyat gyakran nem mondják ki, a bűnösök viszont igen.)



#akinek nem inge..
2021. szept. 10. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
96%

"Rengeteg verbális és nonverbália kommunikacios trükkőt tanultam"


Nagyon-nagyon nem úgy néz ki. Inkább a fordítottja.


Olyan még nincs, hogy nem vállal, mert hátha szakitotok.

2021. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
89%

Ennyire buta nőt nem is csodálom, ha nem vállal fel, hát kiröhögi mindenki, hogy nem talált egy normálisat, csak egy ilyen lelakott gengszterr1bancot, aki a gatyája helyett a zsebében turkál!


Így van, ahogy írod. Nézegesd a drága ajándékokat, amikért a lábad széttetted, és maradj csendben.

2021. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 A kérdező kommentje:

De van.

Tiszta égő lenne nekem is korbekürtölni hogy ő a barátom ha aztan meg egy honap mulva szakítunk.


Ezért amikor errol van szo kapasbol adott hogy visszakerdez na ugyan en miert nem vállalom őt fel..?


Es sajnos annyit tanultam hogy gyakorta azt is latom pl a nonberbalisbol amit nem is akarnék látni:(


Szoval ezt ne bíráld.

2021. szept. 11. 09:36
 44/72 A kérdező kommentje:
42 a ffiaknal a tetteket kell nezni...nem a zsebében turkalok. Ugy birom akika kommenteket se ertik (tekintve hogy ezt mar leirtam kifejtettem)es azok állnak nekik kritizálni a masikat
2021. szept. 11. 09:38
 45/72 anonim ***** válasza:
94%

#44: Nyuszika, te írod, hogy neked eddig úgy kellett bizonyítani, hogy kértél egy drága telefont, és megvette. De ígért autót is.

Miért nem kérsz mást? Mondjuk, hogy menjetek el a barátaidhoz. Vagy menjetek el egy étterembe. Vagy írja ki fb-on, hogy kapcsolatban vagytok. Vagy bármi más. Valamit venni, amire van pénze, az nem nagy kunszt.


Másrészt meg a te tetteid se azt mutatják, hogy szereted. Jobban érdekel, hogy mit gondol a huszadik senki, ha egy hónap múlva szakítotok, mint hogy nyíltan felvállald.

2021. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:

Nem ugy. Irtam azt is hogy non stop elerheto ha kérem akk talalkozik barmikor velem stb.

Egy rakat minden más is van

2021. szept. 11. 10:21
 47/72 A kérdező kommentje:

Auto meg ilyesmi az már áldozat pl. Mas nőnek nem venne random.


Nem a penz a lényeg, a tettek minosége.


Baratai tudnak rolam. Meg sok.inden mast ia tudnak rola amibol persze engem kihagynak.

2021. szept. 11. 10:23
 48/72 anonim ***** válasza:
100%
Cica, mi kell meg ahhoz, hogy eszrevedd, hogy barmennyire is szeretnetek a kapcsolatot, ti nem tudtok egy olyan kapcsolatdinamikat kiepiteni, ami mind a kettotoknek megfelel. O a penzet adja, neked az meg nem er semmit.Alapbol nem kene olyannal kezdeni, aki egy nagolna szintjen siklik el a kinos kerdesek elol. Az ilyen embereknek nem valo kapcsolat. Mi a fenet akarsz te tole, miert lenne fontos neked ez a kapcsolat? Kodolva van az egymas felreertese, a folyamatos vita, az egymas meg nem ertese evtizedekre. Szerinted ennek van barmilyen pozitiv perspektivaja? Ez egy klasszikus egymast dobaljuk tanyerokkal kapcsolat lesz, mert abbol legalabb ert a masik. Vagy nem, de akkor megint lehet dobalni a tanyerokat. Tenyleg nem tudsz egy olyan embert talalni, akivel harmonikus a kommunikacio? Ez akkora kihivas lenne?
2021. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát végülis nincs itt mit magára venni.

Ha például beszélgetés közben azt mondanám,hogy remélem nem egy büdös kva vagy,hanem normális nő,te se sértődnél meg nyilván?Hisz nem állítottam azt,csak biztosra akartam menni,hogy ezt megerősítsd.

Vagy?

2021. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:

49. En nem venném annak hogy lqrvázott ezzel. Elvégre nem teszek olyat az.l nem vagyok az.


Mivel amugymeg imadja ha r.bancos vagyok valszeg annyival le is reagálnám hogy de akkor is imádnál;)


En nem szívnám mellre az ilyeneket.

Vagy ez nem jo pelda. Nem ertem.

2021. szept. 11. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!