Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok a vita, amikből már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a vita, amikből már elegem van. De nem merek szakítani, mert félek, hogy csinál valamit magával?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve együtt vagyunk, de rengeteg sok veszekedés van mögöttünk. A mostohaapja egy féreg nagyon sokszor veszekedtünk már miatta is, és szinte soha nem állt ki mellettem, pedig tudja, hogy igazam van.


Szeretem és tisztelem. De en pár évvel előrébb járok, mint ő. Én nem akarok itthon maradni, én szeretném félre rakni a pénzemet és a lábamra állni.

De állandóan megy a vita, a féltékenykedés és már ebből elegem van. Van, hogy olyan szavakkal illet, amit nem is értek, hogy miért. Amióta vele vagyok én egyetlen egyszer sem kacsingattam félre, vele ellentétben, amit aztán attól a lánytól meg is tudtam...


A lényeg, hogy szeretem, de már nem tudom elviselni amikor hülyét kap. Nem merem feltenni a pontot, mert mindig azt mondja, hogy megöli magát.


Ti mit tennétek a helyemben?



2021. szept. 12. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez így marad. Szenvedj, ha ez jó neked.
2021. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék vele és szomorúan élném le az életem 🙂
2021. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljuk már meg, hogy aki öngyilkossággal fenyegetőzik, annak eszèben sincs megtenni, csakanipulál vele.

Nyugodtan felteheted azt a pontot, nem lesz semmi baja.

2021. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már olyat hogy megtette. De nem ez a gyakoribb. És mit lehet vele kezdeni ha megteszi? Ez a te hibád?
2021. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg is teszi; nem a te hibád.

Senki nem fogja visszaadni azt az időt amit mellette elvesztegetsz!

Hidd el nekem, jobb ha lépsz.

2021. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Kinlodjal. Ezt akarod hallani, nem ?:)
2021. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Húha, azért itt vannak érdekes dolgok a kérdező részéről is. "Nekem van igazam" "Ő egy féreg" "Én sohasem, de ő bezzeg.." "Én előrébb vagyok".

Ezeket honnan? Szerintem kicsit nárcisztikus vagy, szakíts a sráccal, mindenkinek jobb lesz. Lehet, hogy te jobb vagy nála, csak ezeket nem szokás más orra alá dörgölni. Ha tisztelnéd, akkor nem féregeznéd le az apját, még ha az is. Meg nem azzal dicsekednél folyamatosan, hogy te mekkora király vagy. Bezzeg ő..

2021. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nekem a párom azt mondogatná, hogy ha elhagyom, megöli magát, azonnal! szakítanék vele.


Ez egy remek ütőkártya, és nyugi, aki meg akarja ölni magát, az nem mondogatja.

2021. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez lelki zsarolás így láncol magához ne hagy magad.
2021. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Más betegsége irányítja az életedet?
2021. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!