Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire féltékeny a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire féltékeny a párotok?

Figyelt kérdés

Mikor volt az a pont, amikor azt mondtátok, hogy ez beteges, és legyen itt vége!?


Mi volt a legdurvább eset?



2021. szept. 12. 18:32
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%

Az elso kis tini parkapcsolatomban, amikor mar megszolta a fiuhaverjaimat a gimibol, hogy ne beszelgessek veluk.

Mondtam neki hogy akkor kocc van.

Aztan kiderult, o votl az, aki csalt. 😀

A ferjemre abszolut nem, o se ram, nincs okunk, teljes a bizalom.

2021. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Az én feleségem is féltékeny, de nem szerelemből hanem betegségből. Kérdeztem tőle hogy megcsaltál azért vagy féltékeny? Kikérte magának. Szerintem biztosan megcsalt, bizonyítani nem tudom. De beadtam a válást mert így élni nem lehet.
2021. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nálam már szökik lefelé a feleségem erről
2021. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Mellettem? Semennyire 😃 totál intró vagyok, nem járok sehova, barátaim sincsenek.
2021. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Semennyire, de nem is lennénk együtt ha az lenne. Én sem vagyok féltékeny.

Volt egy beteges exem, aki folyamatosan gyanúsítgatott, ellenőrizgetett, ha nem voltunk együtt állandóan hívogatott, nézegette az üzeneteimet, megsértődött ha nélküle mentem valahová, stb. soha többet egy percet se ilyen emberrel.

2021. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Mikor en miutan egyutt voltunk mindiģ repkedtem az örömtől, madarat lehetett velem fogatni, ő meg mindig elkezdett balhézni féltékenykedni, le is hozott a "földre"egyből.


Egy boldog szerelmes nap után balhe balhé hátán...? Nem is értettem.


Aztan később is állandóan hibákat keresett bennem, és kiderült, mint elsőnél. Tarskeresőzések, ismerkedések az Ő részéről..


Megbeszéltük túlléptünk de az akkori jogtalan vádjait, mai napig felhozza vádaknak. Pont ő, aki inkább maradna csendben..


Újabban meg kritizál elég erősen, nem érdekli mennyire fáj. És ha fáj, kiforgatja, hogy még én forgatom ki, hogy ő bántalmazó.

2021. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem, hogy az mar serto is lehetne. De maskepp rajtakaptam feltekenysegen. Nem valodi felrelepes miatt, csak a csontkovacs mirol beszelgetett velem, mert o is jar hozza es okos jo pasinak gondolja.
2021. szept. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!