Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az, hogy a párom akivel együtt élek Karácsonykor elutazik a gyerekeivel (akik 2 hetente vannak nála) és engem nem visznek, mert állitólag nem férek bele a büdzsébe?

Figyelt kérdés
Nem inkább velem kéne elutaznia kettesben?

2021. szept. 12. 18:52
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
81%
20: ha a gyerekeit csak két hetente látja, akkor jogos lehet az igény, mind a gyerekek, mind az apuka részéről, hogy csak ők utazzanak el valahova közösen. Gyakorlatilag alig van jelen az életükben, ennyit ne sajnálj tőlük...
2021. szept. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
68%
"nem visznek" - miért vinnéknek? Különben sem vany gyerek. Most a gyerekeket viszik. Majd ti, a felnőtt pár elmentek ketten.
2021. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
83%

Biztos anyut is viszik aztán zavarnál ott amíg ők nosztalgiáznak... XD Velem megtörtént.

SOHA nem kezdünk gyerekes pasival. SOHA!!!

2021. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon gáz!


Kétszer vált (tehát nem túl okos) apaként nagyon is fontos szempont volt, hogy az új párom és a gyereim elfogadják, kedveljék egymást.


Szóval hárman, öten hülyéztek volna le a felvetésére is.


Volt, hogy az új asszony nem jött azért, hogy legyek most csak velük, értékelni fogják

Igaza is lett, de azok pár napos utak voltak.


Hol jómódú, hol szegény emberként megtanultam, hogy ahol három elfér, elfér négy is!

Mi a f_sz az a büdzsé egy párkapcsolatban?


A Tescoban vett vacsora épp olyan laktató, jókedvű és még otthonos is, mint egy étterem minden nap.


Ne nagyon számíts erre az emberre, szexre, hàzimunkára vagy hitelesítve.

2021. dec. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 Ypszilon1980 ***** válasza:
67%
Nem tudom melyik igaz abból, amit már fentebb mások leírtak, de igaz lehet akármelyik, ezt te tudod eldönteni. Viszont egy olyan helyzetben, ha a gyerekek nem a tieid, akkor erre kell számítani sajnos, ez így lesz mindig. Az, hogy a büdzsébe nem férsz bele, azt nem tudom értelmezni, mert akkor minek vagytok együtt? Vagy a volt párjával tervez valamit? Kicsit nekem sántít a dolog, itt valami nem stimmel.
2021. dec. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
79%
Nekem hiába tetszik egy pasi ,ha van gyerek már hajtom is el!!en nem vagyok hajlandó se pénzelni se nevelni más kölykeit !!!ott vannak a szülei!!
2021. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
88%
Elég szomorú.. Attól, hogy vannak gyerekei, attól még szeretheti a kedvesét. Pont az lenne a lényeg, hogy több és több időt töltsetek a gyerekekkel, te is ugyanúgy. Nekem is rosszul esne, sőt... el is gondolkodnék egy-két dolgon.
2021. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
78%

Az első gyenge pontja apukának a kéthetente látogatás.


Én addig szabotáltam a tárgyalásokat, közbeszólással, 30 perces szónoklattal, a saját teljes álláspontom kifejtéséhez fűződő jogommal, míg új és új tárgyalást kellett kitűzni (+2, 3 hónap), végül a bíró, és az exfeleség is feladta.

Maradt a kéthetente kedd-péntek és kéthetente a péntek-kedd megoszlás.


És sokadik nő volt, akit a közelükbe engedtem.

Attól kezdve viszont nem volt "büdzsé" címen lerázás sem.

2021. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
88%
Tyű... Nem tudom nem normális az biztos. A valaszadok többsége elvalt exno ez nagyon leri a válaszokból. Mi is együtt elunk, es 3 eve. De nélkülem nem terveznek semmit. En szoktam az utazásokat tervezni, közösen a gyerekekkel. Mert en is csaladtag vagyok. Tisztelnek,ilyen nincs, higy lelep apuka napokra a gyerekeivel mert ha te is csaladtagnak lennél nézve, ezt meg se merne tenni. Szóval a pasi a ludas. A gyerekek nem hibásak, lehet ok kérik, higy csa velük legyen, de a párod meg bírka mert nem all ki melletted, higy te a Párja vagy!!! Ez megalazo, es lépj ki belőle. Egy jó tanács második feleségtol.
2021. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
74%
Végül hogy alakult a karácsony?
2021. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!