Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En vagyok tul erzekeny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok tul erzekeny vagy mond valamit az o viselkedese?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt a baratommal,o 23 en 21.Szeressuk egymast,jo a kapcsolatunk,mindenki dicser,hogy milyen szep par vagyunk tobbszor mondjak a baratomnak mas sracok ,hogy nagyon szep csaja van,elofordult nem egyszer ,hogy elottem is mondtak neki es persze ez nekem nagyon jol esik.Nem vagyok en tokeletes de igyekszem mutatos lenni de nem kihivo stilusban.A baratom is szokta mondani idonkent vagy ha megyunk valahova es feloltoztem maskepp,hogy szep vagyok ami termeszetesen jol esik de viszont vannak eleg sokszor olyan nyers kijelentesei amik zavaroak. Pl.megkerdi ,hogy hova oltoztem ki ugy,nem megyunk eskuvore vagy ha behullamositom a hajam,ismet ,hogy hova keszulok,ha egy oversize bluzot vettem fel azt mondta zsakba bujtam,ha veszek taskat minek kell az,ha osszeulunk haverokkal hazibuliba es nem spotnadragot veszek mind o hanem felkapom a farmert egy kis haspoloval nem klubba indulunk es ilyenek. Termeszetesen ha en kerek velemenyt arrol ha jol vagyok feloltozve es megmondja oszinten ,hogy valami nem jo ertekelem az oszinteseget,habar mondhatom,hogy nem igazan szoktam eloltozni es kb.tudom mikor hova milyen stilusu oltozekek mennek. Ha mondtam neki ,hogy zavarnak ezek a kommentjei mindig kap valami magyarazatot,hogy neki nem tetszik pl. a gondor vagy hullamos haj es ilyenek. De ugyanakkor amit eleinte nem figyeltem most kezdtem megfigyelni milyen stilusu csajszikat likeolgat lassam ,hogy tenyleg velem a gond de persze minden szep,kisminkelt,kioltozott,egyenes ,gondor hullamos haju csajszikat belikeol (es itt ne ertsetek felre,azert vannak a likeok hogy nyomogassa az ember) de akkor nem ertem mi baj ha en is rendezett,kisminkelt mutatos lany szeretnek lenni foleg neki,hogy buszke legyen velem es o pedig engem lekommentel...Nem varom el ,hogy minden nap dicserjen es mondja allandoan ,hogy szep vagyok de valahogy rosszul esnek ezek a kommentjei,ugy erzem mindha nem lennek szamara elegendo es ha ezt mondom neki ,hogy ezt erzem azt mondja,hogy en tokeletes vagyok szamara. Szerintetek en vagyok tul erzekeny vagy van valami mas gond?
2021. szept. 12. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tulzásnak tartja. Valszeg szereti az egyszerubb minimalistabb stilust illetve az olyan lenne neki vonzo aki elfogadja önmagát sima pólóban is esetleg es nem akar mindig "mutatos"lenni.


Néha a kevesebb több.

2021. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De 1-es,nem erről van szó.

Nem normálisan közli a csajjal, hanem elkezdi sértegetni, gúnyolni

2021. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az, sokat jarok edzeni,le nem esik rolam a sima polo es a sportnadrag ,normalisnak tartom ,hogy idonkent ha kimegyunk kicsit maskepp oltozzek es kicsipjem magam finoman,semmi tulzas es akkor megvan a kommentalas...jo nem akarok tulozni ,hogy azt mondjam mindig de gyakran es ami a legjobban zavar ,hogy egyaltalan nem az egyszeru csajszikakat likeolja hanem pont azokat akik ki vannak csipve,sokszor kihivo stilusuakat...szoval ezert esik rosszul nekem es nem ertem mi lehet a hatterbe vagy csak es fantazialok?
2021. szept. 12. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az onbizalma,ezert probal lehuzni.

Ha jobban kinezo tobb onbizalommal rendelkezo fiut valasztanal,nem lenne ez.


Jol nezel ki es hozzad hasonlot keress,h ne keseritsek meg az eleted

2021. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4-es valasza +1
2021. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!