Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom édes kis mangalicámn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom édes kis mangalicámnak hívott,ez elég sértő. Erre az összes nő megsertődne? Nőket kerdezem..Én vagyok túlérzékeny?Hogy reagálnatok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 09:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nem az összes nő! Én igen. Megkérdezném, hogy miért.
2021. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
7%
Most ne menjünk bele a hány centi vagy és hány kiló kérdésbe, mert szvsz irreleváns, ugyanis attól függ, hogy jogos-e vagy csak poén. Ha tényleg kövér vagyok, akkor ez van, jogos, ha amúgy nem, akkor max poénra veszem és én meg jogosan hívom malackámnak a másikat.
2021. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Sértő. Még akkor is ha ducibb vagy az átlagnál. Hívd marhának, vagy valami hasonlónak.
2021. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Viccre venném és megmondanám, hogy "Én is szeretlek Kis pöcök".
2021. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért írtam ki ezt ide ki,mert egyszerűen nagyon rosszul esett..Nem győzött utána bocsánatot kérni. Meg azt mondta,hogy szeretetből mondta.
2021. szept. 14. 09:44
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

Mi "Édes disznóm"-nak hívjuk egymást néha, mert az egyik kedvenc éttermünkben lehet választani "édes disznó" húst, és megtetszett :D


Én nem sértődnék meg, max. szólnék, hogy ez nem tetszik, inkább találjon ki valami mást.

2021. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
42%
Szeretetből a full sovány kisfiamnak szoktam néha azt mondani, hogy dagadtkám. :-) Szóval nem sértődnék meg, ha nem érezném azt, hogy van igazság abban, amit mondott, tehát tényleg ducibb vagyok.
2021. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
48%
Hú baromira röhögtem :D
2021. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de férfiként írok, hogy ha biztosan tudom, hogy poénra veszi, akkor mondanék csak ilyen szintű dolgot. Alapból nem, ha vékony, ha kövér, mert ezt nem lehet mással párhuzamba állítani, csak azzal, hogy dagadt disznó. Mert nálunk is előfordult, hogy barátnőm horkantott egyet nevetés közben, erre én mondtam, hogy mi van malacka? Amire csak még jobban nevettünk. De ilyet mondani akármennyire szeretetből (?) is, csak úgy, hogy édes kis mangalicám...

Szerintem a férfiak nagy részét is sértené, ha mondjuk babapöszörőnek hívák őket. Akármekkora is a cerka.

2021. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem alapból undi valakit disznónak hívni, mert az állat maga is gusztustalan, aki a saját szarában fetreng. Szóval nekem ez sértő és undorító is lenne egyben :D
2021. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!