Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom édes kis mangalicámn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom édes kis mangalicámnak hívott,ez elég sértő. Erre az összes nő megsertődne? Nőket kerdezem..Én vagyok túlérzékeny?Hogy reagálnatok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 09:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
91%

Ha rosszul ismeri, az is gáz.


Az, hogy valaki nem talál valamit viccesnek, nem jelenti azt, hogy nincs humora. Csak más. Hasonló humorral kell megtalálni egymást.

2021. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
húsi vagy biztos, ő meg aranyosnak tartja a húsi testedet, kedves poénnak szánta de te meg sértésnek vetted.
2021. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
49%
Szólítsd ezentúl bébirépának. Szeretetből.
2021. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%
Igazán nem kellene ezt sertésnek venned.
2021. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Hany kg vagy es milyen magas?
2021. szept. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
42%
Igen, a BMI-dtől függ, jár-e az alap emberi tisztelet.
2021. szept. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
50%
Mi ettol sokkal cifrabbakat is mondunk egymasnak :D peldaul ganej, ganasch is egy becezesi forma nalunk. De en meg vekony alkat vagyok es lett egy nagyon pici pocim, erre azt szokta mondani, hogy milyen kis szurikata pocim lett :D neki viszont kicsit nagyon a pocakja, en meg szoktam poconak hivni :D mi szeretjuk ilyennel ugratni a masikat. De ha te erre nem vagy vevo, akkor szolj neki, hogy neked ez nem vicces es kerjen bocsanatot. :)
2021. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Sztem tok aranyos ,kedves(valószínűleg ) .Én sem vagyok vékony de elhízott sem és én is kapok hasonló beceneveket.És én örülök is neki nagyon.Mert h ha csak úgy szeret hogy vékony vagy az nem igazi szeretet . De az is lehet hogy olyan típus hogy ilyen cinikus vicekkel akar célzásokat tenni .Akkor menjen tényleg a francba! De Te ismered és kérdezd meg tőle hogy Sz most aranyoskodas ,vagy célzás .De ha aranyoskodas ,akkor örülj neki és te is találj ki neki aranyos beceneveket.
2022. márc. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!