Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legdurvább dolgok, amiket elnéztetek a barátotoknak?

Figyelt kérdés

Csak néhány példa saját ismeretségeimből:


Az exnek előttem volna egy pasija, aki jóképű volt, de nettó szerencsétlen.


6,5 év 1200km-es távkapcsolatban voltak, és kb 2 év után nem is szexeltek, mert a fiú "impotens" lett.


De aztán végül a saját, 19 éves, azaz 20 évvel fiatalabb mostoha húgával lépett le a srác, és akkor hirtelen elmúlt az impotencia.


De ez nem volt baj, el volt neki nézve. Mint ahogy a depressziója, a szorongása, a 10 centis farka, a céltalansága is. Igaz meg tudta adni a nőnek ami igazán fontos, azaz ERŐS érzelmeket.


Ennek az egyik alapköve a jó kinézet, mivel az ember lánya erre nagyon érzékenyen reagál. Egy jóképű és magas férfi szerencsétlensége igazán erős érzelmeket tud kiváltani a nőkből. Egy középcsúnya férfi és nem magas szerencsétlensége pedig megvetést.


Az is el volt nézve a fószernek, hogy vett egy 10 milliós hondát és az első héten totálkárosra törte. Beadagolta a csajnak, hogy ez MIATTA történt, mert rá gondolt, és a csaj elhozatta a kocsit magyarországra, és itt a SAJÁT pénzén megcsináltatta és eladta és a pénzt visszaadta a gyereknek.


Nyaralni is vitte a szerencsétlent éveken keresztül de sosem szexeltek. De ez nem volt baj.


Amikor én jártam ezzel a nővel, minden erről a csávóról szólt, és akkor telt be a pohár, amikor karácsonykor az anyja is elkezdett áradozni a csávóról, hogy ő egy jó ember volt.


Kiosztottam őket, hogy szopják le akkor a jóképűt, és remélem hogy még több nyomorúságot csinál majd nekik, és majd neki köszönhetik hogy sosem lesz unoka, mert a kedves lányuk nem képes elszakadni tőle és emiatt senki sem lesz neki jó már, mivel lassan 40 éves és SOSEM fog kelleni olyan vonzó férfiaknak amilyet ő akar. Mert azok a férfiak is a legjobbat akarják maguknak, és emiatt a fiatal lányokkal fognak elmenni, mint ahogy a szemük fénye is tette.


2021. szept. 18. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Oké.
2021. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
92%
Rossz lehet, hogy te még ezt a szintet se érted el... Sajnállak.
2021. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
ha jól néznék ki akkor az én negativ tulajdonságaimat is jó fényben tüntetnék fel a nők
2021. szept. 18. 14:18
 4/65 anonim ***** válasza:
98%
Persze, véletlenül sem te tehetsz róla, csak a genetika és a nők.
2021. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

igen, mert megannyi sztori mutatja, hogy a jóképűeknek annyi mindent elnéznek


az átlagos (=csúnya) férfiakat meg megvetik ugyanazokért

2021. szept. 18. 14:20
 6/65 anonim ***** válasza:
99%
A férfiak nem csinálják ezt?
2021. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

nekem azt modnta a csaj, hogy "jó velem lenni" meg hogy velem "minden olyan könnyű"


ezek nagyon aggasztó mondatok egy nő részéről, mert a mögöttes jelentés a következő:


"nem elégíted ki az érzelmi igényeimet"

2021. szept. 18. 14:22
 8/65 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg elcseszted azt, ami jó volt.

Én is ugyanezeket mondom a férjemnek és a mögöttes jelentése az, hogy: boldog vagyok veled.


Ha nem ment, magadat okold, ne mást!

2021. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

a FÉRFIAK


itt megint beleesünk abba a hibába, hogy a férfiak szó mögött nem az összes himnemüt értjük, csak a nők számára vonzóakat, tehát a jóképüeket magas, jó kiállású férfiakat.


Ők valóban sok mindent megtehetnek a nőkkel. Mert MEGTEHETIK. De az átlagos férfiak nagyon szerény lehetőségekkel rendelkeznek.


És mivel mi férfiak vagyunk a rosszabb heylzetben lévő nem, így nekünk sokkal több jogunk van szivatni a nőket, mivel még az össz karma így is távol van attól, hogy kiegyenlített legyen.

2021. szept. 18. 14:24
 10/65 A kérdező kommentje:

hát figyi, ha egy férfival "midnen könnyü" miközben a jóképű szivtipróval meg midnen egy dráma, akkor szerinted melyik vonzóbb egy női léleknek?


a kiszámithatóság vagy az állandó érzelmi hullámvasút?


most nekem is olyan nőm van, aki a nyugalmat szereti, és sokkal jobb vele. De az exem miatt sok agysejtem elpusztult.

2021. szept. 18. 14:25
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!