Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti melyik fiút választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik fiút választanátok a helyemben? Nem tudok dönteni, félek, hogy két szék közül a pad alá esek.

Figyelt kérdés

Még nyár elején ismerkedtem össze a neten egy 30 éves férfival, akivel majd minden nap beszélgettünk, nagyon kedves volt. 2 hónap után találkoztunk, udvarias volt, nem tolakodó, romantikus, stb..4-szer találkoztam vele, már a csók is megvolt. Viszont egy probléma van, hogy gyerekei vannak és felesége, bár állítja, hogy a felesége és közte már semmi nincs, csak a gyerekek miatt nem váltak el..nem én lennék neki az első "szeretője"...

2 hete viszont egy házibuliban megismerkedtem egy másik fiúval, aki pont annyi idős mint én, nagyon helyes volt, de ő egész más, olyan igazi bulizós, belevaló srác, ugyanakkor kedves is..vele még csak egyszer találkoztam,még nem is volt semmi komoly, de nem éreztem azt a furcsa zavartságot, izgatottságot, mint amit a másik férfival való találkozásnál éreztem..

Nem szeretnék szórakozni senkivel sem, álltatni se szeretném őket, úgyhogy döntenem kellene..az egyik barátnőm közeli ismerőse az utóbbi fiúnak, neki elmondta a srác, hogy nagyon bejövök neki és szeretne összejönni velem, már hívott is egy újabb randira..


Amibe belegondoltam, hogy ha a fiatalabb fiúval jönnék össze, vele titkolózás nélkül felvállalhatnák mindent, talán később még bele is szeretnék, de félek, hogy csak szórakozna velem..

az idősebb sráccal pedig-habár nem mondhatnám el a szüleimnek- de nagyon jól tudnám magam érezni, nagyon törődő, figyelmes velem, nem hinném, hogy kihasználna..

ez lenne az első normális kapcsolatom, még szűz is vagyok.

18/L


2010. aug. 31. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
a szorakozo fiut meglehet valtoztatni ha tudod iranyitani.es inkabb allj a 18evessel mert azert megis sok az evkulonbseg es otvannak a gyerekek is.na meg a szuleid mit mondanank?sztem a 18eves
2010. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy a 18 évessel! Mégis mi a túrót akar egy 18 éves fiatal , egy 30 éves vén rokkantal ?
2010. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ket teljesen egymastnak ellentmondo szemely...nem konnyu...a korodat nezve en is azt javaslom,hogy a 18ast valaszd,mivel te is fiatal vagy es azert megis kozelebb all az erdeklodesi korotok egymashoz,mint a 30assal...megertem h az is vonzo,nekem is bejonnek az idosebb ferfiak de meg huszonevesen nem vallalom be...ezek az evek a szorakozasrol szolnak es.hogy eld ki magad :) egy 30as mellett nem tudnad...sztem tulsagosan feltekeny lenne stb
2010. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fülünyúl ***** válasza:

A 30-as férfi már tudja mi kell a nőnek, nem csoda hogy odáig vagy érte, egy 18 éves még tejfeles szájú, aki mindenbe bele akarja dugni a farkát és azt hiszi imponál a lányoknak ha ő a bulikirály, ő tud a legjobban lerészegedni és a leghangosabban fingani. Viszont ott a 30-asnak a családja, amit ő még a te szűz puncidért sem fog otthagyni, erről kár is álmodni. Neki egyértelműen kaland kell, valami okból félre akar kefélni, de ezt úgysem fogod soha megtudni.

A helyedben mindkettőt elfelejteném és keresnék egy korban hozzám illőt, aki normális és érzem nála azt a bizsergést amit te is említettél.

2010. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabriell88 ***** válasza:

Utolsóval érteke egyet! Azt irod nem akarod, hogy kihasználjanak, pedig a 30-as pont ezt tenné. ő nem akarna veled komoly kapcsolatot, lehet úgy érzed törődik veled? noh de meddig, egy pár éjszaka és tovább éll, mellesleg lehet azt mondja h nem működik a házassága, de honnan tudod h nem csak azért mondja h megfektessen? Szerintem hazudik,mert ha tényleg nem működne a házassága elválnának, a csak gyerek miatt vagyok vele meg hülyeség, a gyerek jobban szenvedne egy ilyen családban, mintha elválnának, mert érezné h a szülei nem szeretik egymást.. gondolkozz, a 18 éves még fiatal, és bulizós, noh vele megpróbálhatod, de mindenképp szögezd le h komolyat szeretnél ha "elmenekül" akkor annyit is ért, viszont ha összejönne, akkor is várj a szexxel, míg nem bízol benne illetve míg te nem szeretnéd, mert azt csak úgy lehet, különben maradandó rossz élményed lesz...

remélem segítettem..

am.22 éves nő

2010. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!