Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom vajon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom vajon miért nem beszél velem? Soha nem mondja a gondolatait, érzelmeit, terveit, amiken rugózik, vagy bármi

Figyelt kérdés

Állandoan csak ilyenek, hogy mos, vagy dokinál volt, vagy ilyen egyéb tartalmatlan dolgok.


Állandóan en beszélek magamrol tervek célok erzelmek gondolatok, amiker röviden lereagál es ennyi.


Ha rola kérdezem mélyebben akkor az meg joformán zavarja.

Eddig össz vissz amennyi jön belőle, féltekenységi temák, meg a szex és ezzel kifujt.


Olyan teljesen mint aki néma jóformán. Vicceket nem reagál le, es rengeteg mindent sértésnek vesz félreért.



2021. szept. 22. 17:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%

Lehetséges, hogy férfira (is) vágyik.


Próbáljatok bevenni egy pasit szexben. Lehetséges, egy izmos, erős férfi karjaiban megnyugodna, és utána elgondolkodna a veled való kapcsolatról is.


Sok sikert!

2021. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%

"Olyan teljesen mint aki néma jóformán."


Nem értem, mi bajod van akkor. Zsák a foltját. Másnak te is unalmas lennél.

2021. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Homofób. Egy pasit nem tűrne meg.


Nem zsák a foltja en sima átlag ő meg valahogy néma.

Es de tényleg olyan.

Arra ugyan ugy ahogy reagál, ha kérdezek, ha féltékeny, vagy lebukott valamivel akkor kiabálni is tud..., de alapvetően NÉMA.


Ennek mi lehet az oka? Vagy mit tehet a párja ez ellen?

2021. szept. 22. 17:15
 4/27 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem azok a legnagyobb homofóbok, akiknek biszexuális hajlamaik vannak. És azért ilyen ingerült, mert férfira vágyik, csak nem meri felvállalni.


A homoszexuális szex azonban nem bűn. A férfiaknak a fenekükben van a G-pontjuk, úgy tudnak a legnagyobbat elvezni.

2021. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

:D


Ő nagyon de nagyon nem biszex:D


Az az igazi vadász :D minden nőt reptében.

Hú, nagyon imádja hál ég a nővel a szexet:)nagyon élem a srácot amúgy

2021. szept. 22. 17:22
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

Pont ez az. Nem tűnik fel neked, hogy ez "a minden nőt reptében" viselkedés gyanús?


Egy átlag heteroszexuális férfi miért lenne ennyire ráizgulva a nőkre? Ez elég erőltetett.


Lehet inkább ő az, aki kellene neki:


[link]

2021. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

De a minden nőt reptében már megvolt. Kesobb jott a nagy szerelem. Aztan a hatalmas pofara esés. Aztán evekig a szexkapcsik erzelmek nelkul. El is temette magát.

Aztan jottem en. Es "feltámadt"

Azt se tudta hogy még valaha is szerelmes tud e lenni plane jobban mint az exébe es azt se tusta hogy barki is überellni fogja azt.

En mint villámcsapas, jelen.


Es azota ahogy telik mulik az idő, valahogy átalakul a srác az orrom előtt:(

Es kicsinál a némasága :(

2021. szept. 22. 17:47
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Nekem te elég naiv lánynak tűnsz. Gondolom nem vagy több 20-nál, még tanulsz... Eltaláltam?
2021. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Na akkor világosíts fel ha tudsz valamit amit én nem.
2021. szept. 22. 18:07
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha jól értem, akkor az elején még nem ilyen volt és idővel változott a dolog? Ha igen, akkor nekem ebből az jön le, hogy ő már nem rak bele annyit ebbe a kapcsolatba, már nincs úgy oda érted és azért nem beszélget veled ilyen komolyabb témákról. Persze ez azért nem biztos, hiszen nem ismerlek titeket és nincs is elég infó, hogy ezt meg lehessen állapítani, de én erre tippelnék.
2021. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!