Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás ezert, vagy nem ?

Figyelt kérdés

Ha meg ismersz egy pasit, akivel szívesen kirandulsz, programozol, de nem akarsz vele komoly kapcsolatot mert nem erzed azt, hogy pont ez a pasi az, akit fel tudnál vállalni

Megmondod neki, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot, de egy idő utan meg kedveled jobban es bele mesz a kapcsolatba.

Akkor meg kiderül , hogy több nővel is ismerkedett amióta egyutt vagytok, sőt egy két regi szeretőjével szexelt is, azert mert ti se akartátok komolyan a dolgokat es bizonytalan volt ...

Ez megbocsájtható vagy nem?



2021. szept. 24. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Akkor voltak más nők az életében, amikor csak programoztatok, de nem volt még kapcsolat?
2021. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ismerkedhetne ha nem voltatok együtt?


Már az is elvárás hogy cölibátust fogadjon az ember amíg végre hajlandóak vagytok nagy kegyesen beadni a derekatokat?

2021. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen idióta csitriként viselkednék akkor én lennék a hibás ebben a helyzetben és egy szavam se lehetne a srác viselkedésére.
2021. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 es, igen
2021. szept. 24. 11:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: akkor nincs mit megbocsájtani.
2021. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem voltatok kapcsolatban, akkor ezen tényleg nincs mit megbocsátani. Mondjuk én a pasi helyében már azon megsértődtem volna, hogy kirándulni jó vagyok, de nem vállalnak fel. Olyan csúnya szerencsétlen, vagy miért nem?
2021. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet kapcsolatban lenni valakivel ismerkedes utan 1 héttel ?
2021. szept. 24. 11:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy egy hét volt. Azt írtad, hogy mindenfelé mentetek, de nem akartad felvállalni valamiért. Csak egy idő után megkedvelted. Most akkor ez az egész egy hét alatt zajlott le?
2021. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, 1-2 hónap
2021. szept. 24. 11:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs mit megbocsatani. Te nem akartal kapcsolatot ismerkedett tovább. Nem hiszem, hogy hibás lenne.
2021. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!