Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal csak azért, mert túl kényelmes és lusta?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve vagyunk együtt, de az utóbbi kb 2 évben a párom velem szinte semmit nem akar csinálni. Mindig azt mondja, hogy fáradt, vagy neki ehhez nincs kedve. Egyébként érzem, hogy szeret, de már sokszor ahhoz sincs kedve, hogy többször puszit adjon, vagy esetleg megmasszírozzon, stb. A közös programokról nem is beszélve... Már csak a közös, összebújós esti tévézés maradt (amit leginkább ő néz, én pedig telefonozok).

Egyébként támogató társ, és mindig meghallgat, közös bevásárlás vagy takarítás normálisan működik, háztartási dolgokat meg tudunk beszélni. De vajon elég ennyi? Én úgy érzem már kiégtem, hogy ő soha sehova nem akar menni, nekem barátnőim nincsenek, kb már én érzem magam börtönben. Nem akarom az életem a négy fal közt leélni, de szeretem őt.

Fiatalok vagyunk.



2021. szept. 24. 20:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Azért ezt ennyire nem fújnám fel, ha minden klappol.

Egy komolyabb beszélgetés, hogy jó lenne néha programozni nem elég?

2021. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha üres es tartalmatlan ember mellett élnék, én nem tudnám ezt ugy megélni, hogy de biztos szeret..

Párom hasonlo, lusta velem eljarni ide oda, tv re vagyok kenyszerítve vele, mélyebb beszelgeteseket nem akar, azoknak ellenáll, nem igenyel puszikat stb.


Normal esetben egy masik pasit kene keresnem. Es erdekes hogy ezt mintha tudná is, mert mond olyanokat, hogy ne pasizzak. Tudja jol hogy normalis nő ezt nem tűrné egyszerűen de semmit nem tesz.

Szakitasnal meg rámverné hogy na en vagyok itt az aki nem szeret,meg lelép és nem ő. Ő a szent.

2021. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Szex van?
2021. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harebell ***** válasza:
69%
Ennyi miatt nem szakítanék, próbálnám felderíteni az okát és segíteni neki. Lehet egészségügyi oka (fizikai vagy mentális), sok stressz, vitaminhiánytól depresszióig kb bármi. Meg ha az utóbbi 2 évről van szó, akkor azért ez az egész pandémiás időszak is rátehet egy lapáttal (nem azt mondom, hogy amiatt van, de sokan bepunnyadtak, befásultak mostanában). Ha amúgy minden rendben köztünk, emiatt tuti nem hagynám ott.
2021. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Először beszélgetnék vele és ha nem hajlandó változtatni, akkor szakítanék (mondjuk két évig biztos nem tűrtem volna el ezt). Nem pazarolnám el az életemet senki miatt.
2021. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!