Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarja, hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapja vagyunk együtt, egyre inkább több megjegyzést tesz arra, hogy "husis" vagyok. Nem mindig direkten mondja ezt ki, hanem néha csak célozgat, nem is mindig tudom eldönteni, hogy valóban azért csinálja-e ezt, mert zavarja, vagy csak azért, mert szeret cukkolni.


Most folytatom a fogyókúrát, igazából már most is vékonyabb vagyok, mint ezelőtt, de még van rajtam 10 kg. Magam miatt csinálom, nem miatta, viszont felettébb kezd idegesíteni ezzel, hogy ezt mondogatja. Ha nem tetszem így neki, nem értem miért kezdett el velem foglalkozni. Egyre inkább kezd rajtam elhatalmasodni az érzés,hogy nem is tetszem neki igazán, csak azért van velem, emrt épp nincs jobb.


Mit tanácsoltok, hogy jobban érezzem magamat?



2021. szept. 24. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, én meg vékony vagyok és engem azzal baszogattak páran, hogy hízzak. A pasiknak semmi sem jó, ha vékony vagy az a baj, ha telt, akkor az…csak hadd kritizálhassanak és rombolják le az önbizalmunkat😀Ahelyett, hogy ők néznének tükörbe.


Én otthagynám. Keressen olyat, aki jó neki. Csak azoknak meg ő nem elég:)

2021. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

1. Az is lehet sajat magával van baja es rád vetiti ki. Azaz soha nem leszel neki jo ha lefogynal se.kesobb is beléd fog kotni.

2.ha hirearchia van a kapcsolatban akkor nem életképes. Azaz hogy jön ő ahhoz eleve, h dirigáljon. Valszeg akkor az is lehet, h te rendeled magad alá neki.

3.ha kudarcot(sajátját) látja benned es csak nincs lo, jo a szamár esete van csak, es ugy erzi hogy nem kap jo nőt mert ő maga ronda es ilyenekkel kell beérnie, akkor megint offos a kapcsolat mert amig nincs önbizalma, azt mindig rajtad fogja leverni.

4. Ha jogos lenne a beszolasa, akkor nem stresszként hatna.

Mert aki valoban a masik érdekében szol az mellett a párja nem kínnak éli meg azt teljesen máshogy is hangzik es mashogy is csapódik le.

2021. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom, hogy kérdezz rá kerek perec, pont úgy, ahogy te is megfogalmaztad:

"Mondd csak, ugye nem is tetszem neked igazán, hanem csak azért vagy velem, mert éppen nincs jobb?"

Ha válasz helyett a legkisebb HABOZÁS vagy TERELÉS (mellédumálás) az azonnali reakció a részéről, azonnal rúgd ki.

2021. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindannyiótoknak, nagyon sokat segítettetek! Igazából amit a #2-es leírt, az összes lehetőséget el tudom képzelni. A hierarchiát ennyirre kevés idő után nem érzem, viszont elég sok helyzetben szeretne úgymond parancsolni, mit csináljunk, hova menjünk stb. A rákérdezés lenne a legjobb, de azzal úgy érzem, hogy tönkretenném az egészet, ha nem ez a helyzet.
2021. szept. 24. 21:44
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is hány hülyére pazaroltam az időmet...
2021. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ah csak azért szar ez amúgy, mert már elhomályosította az agyamat a rózsaszín köd, kb szerelem volt első látásra, tudom kis naivan hangzik ez az egész, de így volt és ez alkalommal bíztam a dologban, hogy végre összejön valami
2021. szept. 24. 21:51
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
#6: és mondd, pontosan milyen tulajdonságába (vagy tulajdonságaiba) szerettél bele?
2021. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
vicces, tök aranyosakat tud mondani (az esetek nagy részében), jól érzem vele magamat, ami ritka sajnos
2021. szept. 24. 22:00
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

1 hónap után még viccből se célozgasson! Még azt sem tudja, ha megfordul, hogy milyen színű a szemed.

Egyelőre ott kellene tartania, hogy minden porcikád imádja, és eszébe sem jut, hogy 1dkg-ot is fogyni kellene. Kicsit elgondolkoznék, hogy nem -e az állandó fogyókúráról nyígásom provokálja, de ha nem, akkor bizony meg akar bántani, degradálni, ami megengedhetetlen.

2021. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én nem nyávogok neki erről állandóan, párszor hoztam szóba, mert ugye ebben érintett lesz, emrt ha elkezdek megint aktívan edzeni, nyilván nem lesz rá ennyi idő egyetem mellett. A másokra tett megjegyzései is aggasztanak igazából, ma azt mondta, hogy az unokatestvére kétszer akkora mint ő, nem érti mit akar lány létére így, mert a kövér lányok nem kellenek senkinek, csak nagyon kevés pasinak tetszenek.
2021. szept. 24. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!