Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ? Senkit nem akarok megbántani, de velem senki nem foglalkozik, hogy ez mennyire megalázó számomra.

Figyelt kérdés

A párom és az édesapja külföldön dolgoznak. 2-3 hetente járnak haza autóval. Útközben, hazafele mindig megállnak nálam Budapesten, mert útba esek, tulajdonképpen a ház mellett mennek el, ezért rendszeressé vált hogy ilyenkor bejönnek hozzám és együtt vacsorázunk. Viszont, az édesapjának van egy barátnője, már lassan másfél - két éve, de egyszerűen képtelen elfogadni hogy nem rögtön hozzá Debrecenbe megy haza, hanem hozzám jönnek be Budapestre elsőnek és nálam is vacsoráznak azokon az estéken. Folytonos konfliktus van köztük, és már engem is bántott emiatt az említett barátnő. A feszültség egyre nagyobb az egész család közt, és a párommal már köztünk is kialakult emiatt többször is vita, mert legutóbb megtiltotta hogy a legközelebbi alkalommal be jöjjenek hozzám.

Megalázó és kényelmetlen számomra ez az egész, és ugyan próbálok szót érteni a párommal, és megértetni mennyire bántó számomra ez, és meg is ért, de a dühömet nehezen tudom a előtte vissza fogni, emiatt pedig azt érzem haragszik. Pedig én csak arra vágyom, hogy kiálljon mellettünk, értem egy kicsit, kettőnkért.

Hogy tudnám valahogy orvosolni ezt a problémát ? Szörnyen nehéz, pláne hogy a párom családjáról van szó, tudom hogy neki is, de nekem is. Mit tegyek ? Senkit nem akarok megbántani, de velem senki nem foglalkozik, hogy ez mennyire megalázó számomra.



2021. szept. 24. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt megértem, hogy jobban örülne neki, ha mondjuk minden 2. alkalommal hozzá mennének vacsorázni, mert ahogy te, ő is vár a párjára hetekig. Neked sem tetszene, ha fordítva lenne mindez.


Mondcsak, apuka és fia össze vannak nőve? Miért nem jó az, hogy megállnak előtted, kiszáll a párod és mindenki megy tovább a saját barátnőjéhez?

2021. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, a párod kiszáll, apuka siet haza a kedveséhez, teljesen jó. Én az apa barátnőjét is megértem, engem is zavarna ez már egy idő után. Miért vannak összenőve? Vagy ez ilyen hülye szokás, hogy az egész család minden férfiját asztalhoz kell ültetni? Menjen csak haza ő is a kedveséhez.
2021. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Idős már, egyedül nem tud levezetni 12-3 órát, fárasztó lenne számára az út egyedül, nem is bírná. Ezért mennek és jönnek haza együtt, közösen.

Először haza viszi apukáját, aztán másnap jön haza hozzám.

2021. szept. 25. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
az igen.. jó párod van ha még apucinál lakik így is , hogy együtt melóznak külföldön ..
2021. szept. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez így van (mmint a párod szívességet tesz az édesapjának), akkor meg fogadja el a barátnő, hogy te is látni szeretnéd a kedvesedet, nem csak egy nappal később, cserébe az ő párja nagyobb eséllyel jut biztonságosan haza. Így már kicsit árnyaltabb a kép.
2021. szept. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3: nem értem, a 12 órát elosztják, de az utolsó 2,5 óra már nem megy neki? Úgy kell beosztani, hogy kipihenten érjen BP-re. Lehet pihenni az autópályán, pl. óránként.
2021. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi megalázó neked? Szívesen fogadod, aki jön, a többi nem a te dolgod.
2021. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!