Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha nekem gyerekem lesz."elfog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nekem gyerekem lesz."elfogadhato komoly párkapcsolatban ez az egyes szám első személy?

Figyelt kérdés

Nem is az, ha gyerekünk lenne, es ugy beszélgetnénk rola, mert akkor még valahol közöm is lenne a témához talán, hogy egyáltalán meghallgassam, egyeztessük a meglátásainkat, hogyan tudnánk együttműködni, ki mit hogyan látna stb.



De ha igy ecseteli, hogy ha majd neki gyereke lesz (ki tudja ki a franctol), az nem sértés lenne? Vagy mi közöm az ő majdani gyerekéhez? Vagy miért így beszél? Jobb lenne kilépnem inkább ebből, mert csak rabolom az időmet?


Ha megemlitem, akkor kenyszeresen probal tobbesszamban beszélni. Meg persze a dumák hogy velem tervez.

De mégis visszatér az egyes szám folyton nála.



#ego kapcsolatban
2021. szept. 26. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Nyilvánvaló, hogy nem veled tervezi azt a gyereket. Csak arra vár, hogy jöjjön egy jobb.

Más gond is van a kapcsolatban?

2021. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak egy szófordulat. Nem kell rögtön mindenbe mélyebb jelentést látni.
2021. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok.

Ezert kérdeztem én is, hogy más gond van-e. Elég árulkodó, hogy a kérdezőben az első, ami felmerül, hogy az idejét pazarolja. Valószínűleg mindketten azt érzik, hogy nem sokáig lesznek együtt.

2021. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónap után elfogadható. Még friss a dolog, semmi se biztos.

Pár év után már elég furcsa. Főleg, ha az eljegyzés és a házasság tervben sincs. Akkor sajnos csak egy pótlék vagy a pasinak.

2021. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3# ilyenek miatt vagyok bizonytalan.

Lassan 1 éves a kapcsolat.

És folyamat kétértelműséget érzek mellette.


Bármi amit mond, mindig többféleképpen is értelmezhető.


Vagy pl kérdezem szeretsz? (Alig mondja mert szerunte nem a szavak számitanak hanem a tettek. Ez is olyan h erre is visszakérdezhetnék, hogy valóban ezert nem mondja, csak "szökőévente"?)

Válasza, akkor nem lennék veled, ha nem.


Most szóval abbol kéne nekem nyilvánvalóan tudnom h szeret, hogy velem van?


Aztán persze nem is érti, én miért bizonytalankodom folyton.


Házasság stb az tervében van.

Csak az is így, hogy ő mindenképpen akar házasságot. (De mellesleg kivel...?)


Vagy megszokta h egyedül van (korábban nem volt kapcsolata évekig)és folyamat egyesszámban gondolkodik?

2021. szept. 26. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Wow 1 év emberek. Nem semmi, olvastátok? 1 év. Azta.
2021. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert mindenki 5-20 évvel indít..?

Azert 1 év alatt normal esetben nagyon sokmindent le lehet már zongorázni.


Van, aki egy mondat, vagy par hónap alatt leírja magát.


A srác mikor fogja vajon..

2021. szept. 27. 00:40
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Milyen srac !???? Mi?
2021. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A felelősségteljes felnőtt életben nem teszünk egy alig egy éves kapcsolatba ilyen kijelentéseket, hogy "majd ha gyerekünk lesz".

Ez nem azt jelenti, hogy ne tervezne veled hosszútávon. De egyáltalán tudja, hogy a te terveid micsodák? Beszéltetek már közös jövőképről?

2021. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a nő, ha jòl èrtem az utolsò hozzàszòlásodbòl?

Meg persze abbòl is, hogy ennyire tùl analizàlod a dolgokat.


Hogy megnyugtassalak, az èn pàrom is ilyen, 7 év és jegyesség után is.

Ülünk együtt, hivja valaki, ès ugy valaszol, 'itt VAGYOK a...' vagy beszèlnek egy haveri találkozòt és egyes számban mondja, hogy ő fog menni. Utána odafordul hozzàm és megkèrdezi, hogy megyünk-e, esze àgában sincs nèlkülem. :))

Eleinte engem is kilehetett kergetni ezzel a vilàgbòl, de aztàn elfogadtam, és látom, hogy felesleges tùlgondolnom.

Azt mondja, hogy ha ő beszèl valakivel, akkor elfelejti használni a többes szàmot, de közben ő magátòl èrtetődőnek veszi, hogy kettőnkre vonatkozik. És a tettei, az hogy utàna mindig megkèrdez ès tiszteletben tartja amit èn is akarok tènyleg fontosabbak, mint a szòfordulatok.


Viszont azt ,hogy jobban kimutassa ès szòban is kifejezze mennyire szeret, elhiszem hogy fontos neked. Pròbáld megèrtetni vele, hogy egy nőnek fontos hallania is, hogy szeretve van.

2021. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!