Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális kapcsolat volt ?több lent

Figyelt kérdés

az ex párommal 6hónapig voltunk együtt neten ismertem meg távkapcsolat volt . mindig csak akkor beszélt mikor írtam neki és csak akkor érdekeltem mikor szexeltem vele . mindig az egyetlen téma a szex volt . most pár napja szakított velem mert azt mondja túl messze lakunk egymástól és mert nem volt annyira jó kapcsolat sokkal fiatalabb voltam tőle és nekem ő volt az első párom kicsit úgy érzem csak ki használt majd eldobot .

én vagyok a lány ő a férfi



2021. szept. 26. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
csak baszni kellettel neki
2021. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
A távolság és a korkülönbség két jelentős tényező. Ne sajnáld.
2021. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, valószínűleg kihasznált, de nem a te hibád, hogy nem vetted észre eddig, mert még kezdő vagy, még a tapasztaltabb nőket is meg lehet vezetni ilyen téren. A lényeg, hogy túl vagy rajta és most már realisztikusabban fogsz keresni, olyat aki közelebb van korban is meg helyileg is.
2021. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nem tul rendszeres nemi elet volt.
2021. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

szomorú, nem volt normális kapcsolat a távkapcsolatok nagyja amúgy is csak egy speciális szexkapcsolato

nálatok erről szó se volt csak sima szexkapcsolat volt

máskor ne menj ilyenbe bele, és vedd észre azokat a jeleket hogy passzív és csak akkor aktiv h szexet jár érte

keress egy másikat helyben és szeresd értékeld magad annyira h ha semmit se kapsz egy kapcsolattol csak némi szexet akkor nem vesztegeted az időd, ha te közben rendes kapcsolatra vágysz f/28

2021. szept. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt az. Néha elugrott hozzád, és azt mondta, amit hallani akartál. Aztán megunt és eldobott. Ennyi...
2021. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!