Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

Aki ha összeveszik a baratnöjevel, mert a baratnö megharagszik rá, jogosan, valami miatt és erre nekiall minden nönek aki a Facebookjan van írkálni, panaszkodni, meselni hogy a baratnöje milyen kibírhatatlan, hogy megjárta, stb es jó pár új nöt is próbál felhajtani, próba szerencse alapon

Utana meg szívesen békül is



2021. szept. 26. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ilyen alacsony szintű kapcsolataim nincsenek, nem ismerek ilyen embereket. De ha ismernék is, nagyon gyorsan elköszönnék. Én kommunikálni szeretek a partneremmel, nem hisztizni, oviban leszoktunk róla.
2021. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dedós éretlen kispöts aki alkalmatlan egy kapcsolatra.
2021. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az már régen rossz, ha egy kapcsolat belső dolgait megosztja másokkal, főleg a Facebook-on. Ez biztos nem oda való. Ha meg is osztja, mondjuk egy közeli ismerősével, hogy tanácsot kérjen vagy segítséget, az más, de az általad leírtak nem normális dolgok.
2021. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Facebook ismerössel osztja meg
2021. szept. 26. 23:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na de nem egynek, hanem többnek írkál.

#3-as voltam.

2021. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Az én barátom detto.

Csak ő azt csinalta, hogy kizárólag csak az en bnőimet kezdte like olgatni.

Aztán ismerkedni valami tarskerin, de hülye módon kiadta a közösségi személyes adatlapját es megjelentek random idegen csajok like-jai a posztjain.

Balhé, kibekules minden volt.

De azota se oldom fel a tiltast (nem is kéri), mert visszaélt az oldalammal és a saját barátnoim előtt akart lejáratni, hogy az én párom velük kezd ki. (Persze szte az sima like volt, nem qrolike.)


Ugyanigy, összeveszések után megy át "idiotába", amely veszekedéseket amugy eleve ő generálja. Pl elkezd alaptalanul féltékenykedni vádolni(persze szerinte nem alaptalan),ebből lesz a balhé, a balhékból mert hirtelen rászabadul más nőkre, aztán még én vagyok a szemében a "csúnya néni" aki az orrára koppintott(tiltás es majdnem szakitás idegen"berepülő" nők miatt), mint vmi ősanya.

Ő meg a duzzogo gyerek.

Espedig 40 felettirol van szo.


Ez a felállás mai nap is.

Duzzog, baja van folyamatosan,(de nem adja ki mintha titok lenne, soha nem beszéljük meg, amugy nem is lehet mert nem fogad el magyarázatokat soha) más nőkre vetítgeti ki a hálóját bosszubol, de soha nincs konkretum ill bizonyíték. Csak ilyen likok, eltakart/törölt üzenetek stb.


Es beszéltuk h ahhoz hogy bizhassam benne na majd ő meg a tettek.

Eddig a tettei csak arrol tanúskodnak, hogy nekem kulon kérnem kell azokat, vagy kiprovokálni, de saját magátol eddig ugy 1-1 meglepi vásárlás es ennyi. Másik közösségin felvállalnia is nehezére esett eddig.


Sajnálom nagyon azt, hogy a kapcsolatunk ott tart mintha nekem kéne valami anyának vagy "felügyelőnek" lenni, hogy vajon milyen bajba keveri már megint bele a kapcsolatunkat, hogy már megint veszekedjunk, es megint nekem kelljen "nevelni", hogy tartsa már magát az iratlan szabalyokhoz hogy pl párkapcsolatban nem tarskeresőzunk mert megvagyunk sértődve es nem megsértődni kell, hanem megbeszélni es megbeszélések alatt meghallani az ellenérveket, a másikat is.


Nagyon nehezen engedem el azt a képet magamban amikor még azt hittem valódi férfit ismertem meg és igazi férfival járok. Es nem egy 14 éves kamasznak vagyok az anyja. Ezt valahogy képtelen vagyok elhinni még mindig. Illetve feladni azt a reményt hogy talán mégis felnőtt férfi. Elvégre befolyásos vezető, hatalma van, széles kapcsolatrendszere, manipulatív, irányíto is, meg minden, akkor csak nem lehet egy idióta. Nem férnek össze a dolgok amiket tapasztalok róla.

2021. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 os, lehet, hogy azert provokal vitakat , hogy tudjon nözni
2021. szept. 26. 23:47
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Biztos hogy nem.

Eleve össze se jöttünk volna ha más kell neki. Az elején is már keezdte a rozsaszín ködben azt hogy kivel mit miért csevegek stb.

Külön megkért arra hogy vegyem már ugy hogy párkapcsoatban vagyok vele és tiltás törlés. Sőt sérelmezte h en ezt nem magamtol teszem nem magamtol jut eszembe és eleinte csak várta aztán már szólt is ilyenekért, aztán már tiltotta az ilyeneket.

De azért még mindig benne vannak a dolgok.

2021. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtökről van véleményem - rólad is. Nevezetesen te is hülye vagy amiért vagy még együtt egy idiótával, aki kibeszél a hátad mögött és minden vélt, vagy valós sérelmét nem megoldani akarja hanem egyből csajozik. Érzelmileg iszonyat instabil, hiú, érzelmileg sekélyes figura. Jó ez így neked? Mert megváltozni nem fog, szóval neked lenne célszerű változtatnod, s tudod hogy mit.
2021. szept. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!