Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tudod ezt tolerálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudod ezt tolerálni?

Figyelt kérdés

Amikor mondjuk te pörgős vagy párod alvósabb,lustább. Téged zavar ha nincs elpakolva párodat annyira nem..

Ha te akkor tudsz nyugodtan pihenni ha rend van és minden kész míg párod nyugodtan pihen ha lenne mit csinálni otthon hisz most lenne rá idő, de a pihenés kárára nem teszi meg..


2021. szept. 27. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem ment, véget is ért, de ennél jóval súlyosabb horderejű dolgok miatt.Aki kis dolgokra lusta, arra nagyobbakban sem lehet általában számítani.
2021. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Pont.
2021. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 harebell ***** válasza:
100%
Én meg azt tolerálom nehezen, ha valaki nem hagy békén vagy lelkiismeretfurdalást kelt bennem, ha pihennék, pedig még nincs minden megcsinálva. Nem vagyok se lusta, se rendetlen amúgy, de nekem belefér, hogy lazítok és majd utána megcsinálom. Nem zavar, ha a párom nem ilyen, feltéve, hogy ő még elfogadja, hogy én ilyen vagyok. Szóval a lényeg annyi, hogy tudjátok-e kezelni ezt a különbözőséget - bár a leírásodból az jön le, te nem tudod.
2021. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én olyan vagyok, mint a párod. Szóval nem kell tolerálnom. Amúgy tényleg, ha téged zavar, akkor miért a párod csinálja meg?🤔
2021. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alvós dolgot megoldottam úgy, hogy én hétvégén korán reggel elmentem bringázni. A gond akkor kezdődött, amikor vagy az volt a baj, hogy felébresztettem vagy az, hogy nem mentem be elköszönni.


Szeretem a rendet, de nem halok bele, ha nem úgy néz ki a lakás, mint egy Ikea propektus.

2021. szept. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Erről anyám jutott eszembe, ő is ezzel borított ki tiniként. Akárhányszor leültem egy teával vagy lefeküdtem az ágyba olvasni folyton jött azzal hogy mi nincs még kész a lakásban, minek henyélek. Hiába csináltam meg amit mond, ha kész volt, újabb feladatokat adott egész hétvégén. Nagyon frusztráló.

Mióta elköltöztem, ugyanúgy meg van minden csinálva itthon aminek meg kell hogy legyen, de nincs aki piszkál. Nem történik tragaia ha vannak pihenős napok.

Beszéljétek meg mi kinek mi a napi feladata, de azt bízd rá mikor, hány részletben végzi el. Ne találj ki új feladatot ha a megbeszélt már készen van.

2021. szept. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!