Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyerekes vagyok 22 éves létemre?

Figyelt kérdés

15 éves koromtól 21 éves koromig éltem egy lapos kapcsolatban. Sok mindenre megtanitott. Igazából képes lennék belevágni egy új kapcsolatba ÚJULT ERŐVEL de úgy érzem egy kicsit álomvilágban élek. Szerintetek ez mennyire rugaszkodik el a valóságtól?


Szeretnék :

-Hideg estékben erdőben sétálni.

-Faházba bekuckózni.

-Hegyek mellett mászkálni.

-Éjszakákat átszeretkezni.

-Éjszakai fürdőzésre menni.

-Erdőben baráti társasággal piálni, sütögetni.

-Távol keletre elutazni.

-Duna mellett nézni az őszi tajat.

-Adventi vásárba menni.

-Forró csokit inni.

- Nagy meleg pulcsikban összebujni.

-Kutyát nevelni.

Ezt mind 1 30 éves férfivel szeretném megvalósítani..(jelolt van hasonló mentalitással)


2021. szept. 27. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van!? Ezekben mi a gyerekes?!
2021. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Szerintem ezek teljesne normális dolgok, vágyak. Az nem gyerekes, ha élvezni szeretnéd az életet és jól érezni magad.
2021. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek teljesen normális dolgok.


Sajnos a lapos kapcsolatod hatására elhitted, hogy nem álmodozhatsz ilyenekről. De, álmodozhatsz, sőt, valósítsd is meg őket!

2021. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Amiket leírtál nem azok, de ahogy fogalmazol és írsz annak tűnsz, illetve hogy magadat is gyerekesnek tartod, valószínűleg nem véletlenül.
2021. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Az a gyereket, hogy ezeket listaszerűen vezeted, s ha nem teljesülnek, akkor az nem is igazi szerelem? Ha minden jó, de nincs hideg erdős sétálás, forró csoki ivás, kutya nevelés, akkor már nem is szeret? Ez a nívó? Ne haragudj, de nekem ez nevetséges hozzáállás.
2021. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha hapsi lennék, már azon törném a fejem, hogyan írjak, hogy ne tűnjek parának és válaszolj is nekem. 😂 Ez nagyon cuki és nagyon tudok vele azonosulni.


Remélem, megtalálod hozzá a társad. Nem lehetetlen egyáltalán. :)


25N

2021. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek igazából programok.

Neked egyszerűen egy olyan társ kell, aki hasonlóan mászkálós/romantikus típus mint te.


Nekem pl nőként ez túl nyálasnak hangzik, lusta vagyok és nem szeretem a túlzott romantikát.


Egy olyan párt kell találnod, aki érdeklődik ezek iránt a programok iránt, és jó vele a HÉTKÖZNAP is. Merthogy ezeket nem lehet minden áldott nap csinálni, ezek hétvégi programok.

2021. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15 évesen hogy éltél kapcsolatban?
2021. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond.
2021. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy gyerekes, és nem rugaszkodsz el a valóságtól. Ez egy nagyon szép lista.
2021. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!