Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért füllent néha a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért füllent néha a párom? Ezen kívül jól megvagyunk, minden tökéletes.

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogy a párom néha füllent, pl, elég szegény családból származik sajnos, ezért nyilván ruhákat sem tud úgy venni, az egyik pólója kicsit szakadt volt és (szerintem) szégyenében azt mondta, hogy pedig most vette 3 hónapja kb, miközben a 3 éves profilképén is ebben volt.

Ezt valamilyen szinten megértem, mert látja hogy nekem mennyi ruhám van és hogy állandóan újak is vannak, de megmondtam már neki hogy előtte ez miatt nem kell szégyenkeznie, engem nem erdekel mennyi pénze,pénzük van, ugyan úgy fogom szeretni, sőt...

Meg tudja hogy engem nagyon idegesít a cigi, és azt mondja hogy az eletromos cigit (IQOS) nem szokta vinni a munkába, pedig egyértelmű, majdnem minden jel arra utal, hogy szokta, de siman a képembe mondja, hogy nem szokta csak akkor amikor jön hozzám (mert ugye munkából indul hozzám)..

Rosszul esik, hogy néha nem mond igazat, tudom hogy miért teszi de akkor is..

Ő 22 éves, én 20 (én vagyok a lány), távkapcsolatban vagyunk, 4 hónapja vagyunk együtt, 2 hetente találkozunk, de akkor együtt töltünk 3 teljes napot, volt több olyan hét is, )meg még lesz is) amit teljesen együtt töltöttünk.

Én is felmehetnék hozzá, és ott tölthetnék nála napokat heteket, csak azt nem igazán szereti a körülményei miatt..:(

Nagyon szeretem őt, nekem eddig még sosem volt komoly kapcsolatom, általában max 1-2-3 hónaposak..

Annyi mindent megtesz értem és olyan kitartó miközbe már lett volna rá oka, hogy szakítson, de nem tette mert annyira szeret és képes fáradtan munka után amikor hajnal 4-kor kel leutazni hozzám, ami 7 óra hossza és kb este fél 10-re szokott hozzám ideérni.

Annyi mindent megtesz értem és olyan jó lelkű, én ilyen emberrel még nem is találkoztam, egyszerűen olyan jó szívű, csak ez bánt, hogy néha füllent dolgokról...

Látszik rajta, hogy mennyire szeret engem és nagyon működik a kémia is, szeretkezni is szoktunk rendszeresen.

Sajnos ahol ő lakik ott nagyon sok a cigány, a haverjai között is (ő teljesen fehér) és ezektől féltem nem is kicsit...

Engem valamiért zavar, hogyha a haverja elhívja ide-oda, mert félek, hogy rossz hatással lesznek rá..

Szerintetek?



2021. szept. 29. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
MiNdEn tÖkÉlEtEs 🤡
2021. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, hogy nem az alapkérdésre válaszolok, de:

Összvissz 4 hónapja vagytok együtt, csak távkapcsolatban, két hetente látod és azon lamentálsz, hogy a haverjai, akik évekkel előtted körülötte voltak már, szerinted rossz hatással vannak rá!? Hűha.

2021. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

A távkapcsolat nem kapcsolat Kittike!

Minden kapcsolatnak a bizalom az alapja és ebbe beletartozik az is hogy őszinték vagyunk egymással ő hazudozik egy ilyen kis dologban mi lesz akkor később? Aki egyszer hazudik, az máskor is fog. Így viszont részedről már inog a bizalom ami később csak rosszabb lesz. Ez a kapcsolat ebben a formában egy időzített bomba. Pár hónapot adok nektek Kittike és keresed az újabb pasikat!

2021. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ez egy hazug manipulátor. Ebből ki kene lépni, de sajnos nem fogsz mert már bevetted a mesét.
2021. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
58%
Szíves figyelmedbe ajánlom a Pease házaspár Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? c. könyvét.
2021. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kezdem egy mondással, ha nem bánod... - A látszat sokszor csal! - (és ez a füllentései indokára is épp úgy vonatkozik, mint minden másra)


Na most... a véleményem:

Valószínű meg akar felelni a konvencióknak, tehát füllent, mert azt tanulhatta őseitől, ismeretségeitől... (ki tudja?), hogy rövidtávon ez hozza a legtöbb hasznot.

Számára. De, NEM a kapcsolatotok számára.


Ugye... vagy Te, aztán van Ő és van, létezik egyfajta kapcsolat köztetek. Ez már alapból 3 különálló dolog. Ám ami kettőtök közt a legfontosabb, az maga a kapcsolat és annak minősége! 😌 Persze a mennyisége sem elhanyagolható szempont. Bizony. (Távkapcsolat... ugye?)


Ha te érted, hogy miért is füllent, akkor fogadd el őt ilyennek. Most ilyennek. Mert hogy később még változhat. Pro és kontra is... ami rajtad is múlhat.


Az ember nem egy marhacomb... amit fel lehet trancsírozni, s kivágni belőle azt, amire nincs szükséged és megtartani azon részét, ami finom, amire szükséged van.

Ezt tartsd szem előtt! Meg Senior Séf ajánlását.👍


Egyébiránt pedig: Semmi sem tökéletes!

(Ahol tökèly az úr, ott nincs kérdés!)


Az ERŐ legyen veled!

2021. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most meg csak kis dolgokban bukott le, le fog nagyobbakban is.
2021. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!