Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eszrevettem,hogy pasim reszege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszrevettem,hogy pasim reszegen beszelgetett egy lannyal instan. Olyanokat irt a lanynak,hogy 2 eve ot szereti,hianyzik neki,sose erhet mar hozza stb.Videochaten is beszeltek.De nem emlekszik ra.Ez a 3.eset mar miota vele vagyok. Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 11:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsés, hogy van egy ostoba csaja.
2021. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
‘nem emlkeszik ra’.. hogyne. ugye nem hiszed el? en egy ilyen utan azonnal szakitanek.
2021. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Probaltam szakitani vele de nemtudtam. Mindennap veszekszunk azota es sir hogy en vagyok neki az igazi nemakar elvesziteni inkabb meghal minthogy engem elveszitsen. Masnap irt a lanynak hogy nem erez iranta semmit,nem volt esznel es ezert zagyvasagokat irt neki.
2021. okt. 1. 11:46
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Átver téged is, a másik csajt is, meg még ki tudja, hány másikat.

38F

2021. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha még az első eset lenne, az is durva lenne, de a harmadik? Na ne már. Ne legyél ennyire hülye, mi az, hogy nem tudsz szakítani, ehhez nem kell a beleegyezése, a manipulációit meg szard le! Csak azért akar most belehalni, mert a másik csajnak nem kell, bezzeg ha lenne nála esélye akkor már rég eldobott volna, mint egy taknyos zsepit, ez kell neked? Olyan kapcsolatban akarsz élni, ahol soha nem bízhatsz meg a párodban?
2021. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

‘nemakar elvesziteni inkabb meghal minthogy engem elveszitsen’


na szuper, mar az erzelmi zsarolast is kezdi. haljon 🤷🏻‍♀️

2021. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj azt mondaná neki, hogy összejön vele, 1 másodperc alatt dobna.
2021. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

SÍR???


Mekkora csicska ez te? FÉRFI kell neked!

2021. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Sajnos annyira szeretem azert nemtudok vele szakitani. :( Bizni nemtudok benne azota sem.

A lanynak nincs baratja. Mondtam a paromnak legyen vele, mert az a csaj ugyis erre var.De azt mondta ot nemerdekli,o velem akar lenni. Szoval nagyon osszezavar.

2021. okt. 1. 11:57
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

#9

Hogy tudnál már szeretni valakit, akiben nem bízol? Ez nem szeretet, csak függőség. Gyere le a szerről, hagyd el, lépj tovább!

2021. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!