Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet túllépni egy veszekedésen?

Figyelt kérdés

A napokban nagyon erősen összevesztünk, talán ennyire még sosem.

Nekem lett volna egy lehetőségem, és szerettem volna ha velem tart mert hatalmas segítség lett volna nekünk. Ellenezte, amikor azelőtt szerette volna.

Innentől erős kommunikációs bajok jöttek. Én kértem időt hogy átgondoljam, de ő úgy értelmezte hogy 100% elfogadtam. Erről tegnapig nem is tudtam, de aztán csak kibukott hogy akkor két felé gondolkodunk.

Nagyon durván leordított. Szerinte a bolondját járatom vele és triggerelem direkt.

Én végig normális hangon voltam de már remegtem és sírtam, mire közli hogy ez is idegesíti. Mondom mert ijesztő vagy!

Kértem hogy beszéljük meg higgadtan ezt az egészet, de 5 perc és ugyanez. Félreértések vannak amiket helyre szeretnék hozni.

Most nem beszél, nem válaszol. Nem merek mondani se kérdezni, ezzel most ezt érte el, de már ez is idegesíti. Az egész lényem idegesíti, bolondnak néz.


Volt egy elszólása az exéről, hogy a héten felkereste mert el akart neki adni valamit. Nem tudom mennyire hiteles a sztori, de azt igen hogy nagy suttyó a nő. Ezen is fennakadt, hogy ő sem szólna bele ha engem keresne ex. Dehogynem...


Mi a franc történik itt?

Tanácsokat szeretnék kérni mert ilyen helyzetben nem voltam még. Mit csináltam rosszul? Félek hogy vége lesz, pláne hogy így...


Masfél éves kapcsolat, N27 F30



2021. okt. 9. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Tehát leordít a pàrod, te pedig félsz tőle.

Ne félj, hogy vége lesz a kapcsolatnak, hanem örülj neki.

2021. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cseppszi ***** válasza:
91%
Semmit nem csináltál rosszul. Esetleg egyet. Többet hittél róla, mint ami a valóságban.
2021. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő.
2021. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerinte egy kapcsolatba kell a veszekedés, plusz amilyen nagy volt most minél jobban azt jelenti hogy szeretjük egymást.

En ilyen elméletet nem hallottam még. Miért nem lehet higgadtan beszélni ha tudja hogy összetör a kiabálás?

A veszekedések ilyenek, en szóhoz se jutok szinte, sirok, ő kiabál olykor elég ocsmányul.

Az előbb sikerült elérnem, úgy viselkedik mintha semmi sem történt volna. Nem érti miért vagyok halkszavú.

Azt hiszem kezdek tényleg megbolondulni...

2021. okt. 9. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bantalmazó kapcsolatban vagy, költözz el. Jobb nem lesz.
2021. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció kell a kapcsolatba, de még a vitával sincs gond, sőt, némi veszekedés is belefér.

Agyatlanul ordibálni a másikkal nálam nem fér bele.

2021. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés: tényleg olyan hülye vagy, mint egy méter földút? Mert ha még egyszer szóbaállsz vele, akkor igen.

Úgy tervezed az életed, hogy a következő 50 évben félsz a párodhoz szólni, ő meg ordít, ocsmányul beszél, mert szerinte ezzel mutatja ki, hogy szeret.

Te hogy mutatod ki, ha szeretsz valakit?

Akivel teli tüdőből ordítasz, és elmondod mindennek, az iránt mit érzel? Mert szeretetet biztosan nem.

Akkor miért hiszel ennek a faroknak?!

Ő az egyetlen akadálya, hogy találj valakit, aki szeret. Dobd ki!

2021. okt. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideje átgondolni, hogy tènyleg ilyen kapcsolatra van-e szüksèged. Nagyon tönkre fog tenni.
2021. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!