Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülnöm kéne, hogy vége lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnöm kéne, hogy vége lett ennek a kapcsolatnak, vagy tényleg én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Röviden: a barátnőm másfél éven keresztül egyszer sem jött hozzánk, (különösebb oka nincsen csak annyi, hogy 36 négyzetméteren élünk egyedül anyukámmal, és a barátnőmnek ez a lakás túl pici) csak én jártam hozzá, kivétel nélkül minden hétvégén, akár csak 1 napra is, viszont muszáj volt visszavennem a kiadásaimból mert be kell fizetni a tandíjat, illetve szeretnék új ruhákat vásárolni ezek mellett picit a folyamatos utazásba is belefáradtam, ezért megkértem a barátnőm, hogy néha, akár csak havi 1x de jöjjön Ő.


Beszéltem vele, ő teljesen kiakadt erre a kérésre, és kijelentette, hogy csak akkor fogunk akkor találkozni ha én megyek oda, ha 2 hetente akkor 2 hetente, ha 3 hetente akkor 3 hetente.


Szóval nem mentem hozzájuk hétvégén, erre este videóchatben elmondta, hogy ha nem járok minden hétvégén, az már nem kapcsolat, és szakít velem.


Nagyon magam alatt vagyok, úgy érzem elrontottam, a barátaim azt mondják, hogy örüljek neki, hogy megszabadultam tőle. Jelenleg sajnos inkább szomorú vagyok.


22/F


2021. okt. 11. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Rossz kutya vagy, mert nem mesz hazhoz szorakoztatni a hercegnot. Megis mit vartal tole?
2021. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy megszabadultál tőle.Önző és ha ennyit nem képes megtenni érted és a kapcsolatért akkor nincs mit sajnálni.
2021. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Naív vagy, de legalább megszabadultál tőle. Óriási szívességet tett neked. :)
2021. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jártál így, hidd el! Ezt nőként írom neked.
2021. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen örülni kell. :)

Nem vagy hibás. Az a csoda, hogy eddig te nem dobtad még ki, mert nagyon ideje volt.

2021. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban jártál. Simán mehetett volna ő is hozzád, max aznap kirándultok és csak este mentek hozzád. Egy egy éjszakát meg ki lehet bírni.
2021. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem fért el, akkor nem fért el nálatok. Ez van. Lehet az is zavarta, hogy anyuci túl közel volt ahhoz, hogy hallja, amint dugod. Nem voltatok egymáshoz valók. Majd lesz olyan, akit nem zavar anyuci ilyen fokú közelsége.
2021. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk a barátaid, mégis azt mondjuk hogy emelt fővel küldd el a francba a csajt. :D
2021. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noren1989 ***** válasza:
85%

#8, nekem ismerős a sztori, màr megmondtuk a Kérdezőnek a tutit pàrszor.


Kérdező: örülj neki, egy kihasznàlós kolonccà nőtte volna ki magàt idővel...

2021. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátaidnak igaza van. Ha szeretne, figyelembe vette volna a te kèrèsed is, ès hajlott volna a kompromisszumra. Elhiszem, hogy a kis lakásban kènyelmetlen neki, de nem igaz, hogy havi 1-2-szer nem lehet kibírni, ha valakit szeretünk.

Ès akkor mèg nekiállt zsarolni is, csak nem jött be, mert tènyleg nem mentèl, aztán jött az újabb zsarolás, a szakítás...

Remèlem nem kezdtèl el könyörögni neki... Ugazándiból neked kellett volna kivágnod, mikor belekezedett az èrzelmi zsarolásba.

Elhiszem, hogy most rossz, de hidd el idővel rá fogsz jönni, hogy jól jártál.

2021. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!