Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kizáródtam a lakàsból és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáródtam a lakàsból és emiatt tönkrement a barátnöm hétvégéje? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Múlt péntek délután a barátnömnél voltam vidéken, van egy közös kiskutyánk. Úgy beszéltük meg, hogy neki találkozói vannak a szülöfalujában 2.5 óra távolságra, így a hétvégét a szüleinél tölti, amíg én maradok a kutyára vigyázni az ö lakásában. Viszont elbúcsúzáskor úgy sietett, hogy a kocsinál eltette a nekem szánt kulcsot is a táskájába, majd elhajtott. Nekem a társasház ajtajában esett le, hogy nincs kulcsom, a kutya meg egyedül fent. Hivogattam, de nem vette fel, a városban senkit sem ismerek. Hívtam egy zárszerelöt is, de lakcímkártya nélkül nem vállalta a munkát. Hívtam kitartóan a barátnömet de nem vette fel. Fél hatkor ment el, 11 kor vette észre, hogy hívtam! Majd 6 órán át nem tudtam mit csinálni, csak beülni egy kocsmába. Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog. Éjjel 2-re ért vissza, én a kocsma zárása után az utcán fagyoskodtam addig. Akkor is nekem esett, hogy ö 5 órát vezetett a semmiért. A kutya összekakilt-pisilt addigra mindent, megtépte a bútorokat. Emiatt is engem hibáztat. Mert hogy nekem kellett volna öriznem a kulcsot és búcsúzáskor meggyözödni, hogy nálam van. Nálam is volt, de letettem a kocsi ülésére a pénztárcámra amíg búcsúzkodtunk, onnan vette el.


Ekkora balhét keverni ebböl, normális? Nekem kellett egy lebujban ücsörögni meg az utcán dideregni egy pulcsiban. Ö meg max. nem találkozott a barinökkel, meg vezetett kicsit. Fel kellett volna vennie a telefont, de az örült zenehallgatás fontosabb volt.


Kinek van igaza? Mi lett volna a jó megoldás?


2021. okt. 13. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
88%

" Teljesen kibukott rám, kiabált, hogy most emiatt ö elszúrta az egész hétvégi programját és az én hibám a dolog."

.

Primitív, unintelligens liba.

Kell ez neked?

2021. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
87%
Neked van igazad, és én akkor beszélnék vele ha lehiggadt a kis méregzsák. Addig ignor.
2021. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
1%
Jegyezd meg ha jót akarsz magadnak a nőnek mindig igaza van.
2021. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
89%
Hisztis tyúk, aki ráadásul másra mutogat, nem vállal felelősséget. Kell ez neked? Ezután is ezt fogja csinálni.
2021. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen incidensek arra jok, hogy lelkiismeretfurdalas nelkul idoben kidobhasd...ez teljesen minosithetetlen viselkedes a reszerol, meg ha te is lennel a hibas a dologban (ez sztem szerencsetlen veletlen, nem igazan a te hibad), akkor sem indokolt ez a hiszti, meg amit a fejedhez vagott.
2021. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
87%
Ha jót akarsz magadnak akkor most lépsz le amíg nem késő! Neki "tervei" voltak hétvégére (ugyan mi) te meg egy alkatrész vagy, a kutyababysitter aki beleköpött a levesbe. Nem társ, nem a szerelme. Az ilyen erős érzelmi kitörések nem éppen azt támasztják alá hogy olyan hű de nagyon szeretne. Nem megért hanem támad - mindenért is te leszel a hibás.
2021. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
88%

A te hétvégéd lett elrontva, mert hiába kerested, nem vette fel a telefont,

nem reagált.

Máskor vigye magával a kutyát. Téged kért meg szívességre, nem gondoskodott előre, nem figyelt oda. Rád testált mindent.


Nagyon primitív nő. Én nem ragadnék meg mellette. Ha ennyi tolerancia, ennyi belátás nincs benne, hogy ő, vagy ő is hibázott, akkor ez a jelleme. Vagyis jellemtelensége.

Eleve az, hogy úgy beszél veled, úgy viselkedik, mint egy cseléddel.

Lekezel, letámad, hülyének néz.

Aztán hol volt őkelme, hogy kikapcsolta a telefonját, holott,

bármi más miatt is, akár, szükség lett volna arra, hogy elérd?!

Ha a szüleimhez megyek, akkor sem kapcsolom ki a telefonomat,

főleg, ha pl. a gyerekemre, vagy akár a kutyámra vigyáz valaki.

2021. okt. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
22%

szerintem meg ezt együtt csesztétek el.

nem lehet az egészet a nő nyakába varrni, a csávó sem volt körültekintő a kulccsal.


ha az anyagi kárt nézzük, a nő fizetett rá, kidobott benzinpénz, mert a barátaival nem tudott találkozni, a kutya után takaríthatott, és a megrongált bútorokért is még fizethet.


egy párkapcsolat a közös felelősségvállalásról szól.

2021. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
90%
De a nő rakta el a kulcsot, és ő nem vette fel időben a telefont amikor egyből hívta a párja, sőt nem hogy egyből, órákon keresztül. Nehogy már ezért szerencsétlen barátja legyen a hibás aki neki tesz szívességet, hogy ő hétvégén flangáljon. Az meg oke, hogy a kutya bepisilt, bekakilt, de a bútor megrongálásról meg az tehet aki nem tanította, szoktatta le erről a kutyáját.
2021. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
11%

9

azért, mert ilyen esetben az utolsó csók után belenyúlok a zsebembe, és ha látom nincs kulcs, még a másik el sem indul, már kérem.

azt mondtam KETTEN cseszték el, nem 1dül a kérdező!

2021. okt. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!