Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a lány szerelmét? Vannak dolgok, amikben hibás vagyok. Szülinapom alkalmából rámírt exem. A barátnőm kérte, hogy tiltsam le, viszont én előtte megköszöntem, és aztán letiltottam. Úgy éreztem, ezzel jobban szemléltetem,

Figyelt kérdés
hogy nem érdekel már a múlt, és úgy kezelem, mint bárki mást. Utána kezdek rosszra fordulni a dolgok. Nem úgy írt már, stb. Utána. Megbeszéltük, hogy élőben átbeszéljük. Minden kezdett jó lenni, viszont meg akartam nézni valamit a telefonján, és ő ezt kutakodásnak vette (soha nem csináltam ilyet, és senkivel sem akartam megnézni a beszélgetését) itt szintúgy hibás vagyok, hogy előtte nem kérdeztem meg. Mostmár odáig fajult, hogy azt mondta, hogy nem érez irántam semmit, és olyan vagyok, mint egy barát. (Mindezt 2-3 nap leforgása alatt) Én tényleg szeretem, és számomra a világot jelenti Ő. Vannak ilyen gondoknál sokkal nehezebb dolgok egy kapcsolatban, és szerintem nem éri meg emiatt eldobni az egészet. Segítsetek, mit tegyek. Minden olyan dologért, amiben hibás vagyok, őszintén bocsánatot kértem. Ma találkozunk, hogy átbeszéljük. Azt mondta, azon múlik minden, hogy mit mondok. Kérlek olyat ne, hogy “hagyd ott” stb stb.

2021. okt. 16. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet mondott, akkor vagy nem mondtál most el mindent vagy valami nincs rendben a lánnyal.
2021. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam tényleg összegezni a dolgokat. Viszont ez csak az én szemszögem. Ez a két fő probléma van. Mindig ott voltam/vagyok neki, bármi van. Segítek neki bármiben, stb. Azt sem lehet mondani, hogy a szeretetem nem mutatom ki felé. Alig ír, ha ír, akkor felszínesen. Ilyenkor bekapcsol egy védekező reflex bennem, és elkezdek aggódni, hogy mi van ha.
2021. okt. 16. 12:51
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg persze mindent túlgondolni.
2021. okt. 16. 12:51
 4/19 A kérdező kommentje:
És teljesen kétségbe vagyok esve. Nem gondolom ezeket olyan durva dolgoknak, és egy kapcsolatban sokkal nagyobb akadályok is vannak. Hibás vagyok, az nem kérdés. De, hogy ennyire :(
2021. okt. 16. 13:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éreztesd vele, hogy szereted, megbízol benne, és komolyak a szándékaid. Meg persze, hogy vissza akarod kapni. Kérdezd meg, mit tehetsz a kapcsolatotok újjáélesztéséét, és a megbocsájtásáért.
2021. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy adjam a tudtára. Mondtam már mindent :/ a bizalom is érdekes dolog. Ma hívtam messengeren, azt jelezte, hogy “hívásban van”. De állítása szerint nem beszélt senkivel.
2021. okt. 16. 13:29
 7/19 A kérdező kommentje:
Most csináltatok neki egy csokor virágot, azzal megyek majd el. Aztán reménykedek, hátha.
2021. okt. 16. 15:05
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett veletek kérdező ?
2021. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne hogy mi lett végül.

Viszont. Ilyen apróságon tényleg nem oké ennyire rosszul reagálni, biztos volt valami a háttérben (persze ez lehet egy rossz nap is). De az hogy azt mondta csak barátként érez irántad nem lehet véletlen. Lehet csak meg akart bántani, de erre mindenképp kérdezz rá, mert később csúnyán fájni fog ha tényleg így van.

2021. okt. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát igazából elmentem hozzá. Csokrot nem sikerült intéznem, ezért beugrottam egy közeli városba egy szál rózsáért. Aztán beszélgettünk. 2-3 hetet ad, hogy valahogy visszajöjjenek az érzései. Csak elég nehéz, hogy alig találkozunk. A suli miatt csak hétvége fele tudunk találkozni, mivel még oda jár, és most fog érettségizni. Amikor kimentünk a kocsihoz, akkor is mondta, hogy “jól elbasztad”. Utána adtam oda a rózsát. Kicsit beszéltünk, ölelés, puszi és eljöttem:/. Bár érdekes, mert amikor ölel, akkor egyre szorosabban, és egyre több ideig. Nem tudom mit tudnék csinálni. Elmondtam neki mindent.
2021. okt. 17. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!