Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
1,5 éve egy mérgező kapcsolatban elek aminek most teljesen vége lett majdnem (1 hónap szünet) és most adtam neki egy esélyt és mintha újra a régi kezdene lenni viszont tudom hogy ez az időszak mindig 1-2 hétig tart viszont amikor szünet volt megismertem egy fiút mint barát de ő idő közben többet kezdett érezni és azt hiszem én is de tudom hogy a jelenlegi páromat szeretem akkor is ha nem tesz boldogga és akivel joba vagyok az boldogga tesz teljesen és a vonzalom is megvan viszont felek elhagyni a jelenlegi párom mert mi van ha megbanom és most tényleg változna?
2021. okt. 16. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg egyedül is létezni, nem fogsz belehalni, ha 5 percig nincs kapcsolatod.
2021. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
95%
Megtanulhatnàl lépni.
2021. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Amíg ennyire bizonytalan vagy magadban, a kapcsolataidban, addig jobban tennéd, ha egy kicsit egyedül lennél, és rendbe jönnél önmagaddal és tisztább képet kapnál, hogy mit vársz egy kapcsolattól. Neked és a jövőbeli párodnak is nagy hasznára válna.
2021. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem mint az előző kommentelőknek!


Tényleg kicsit egyedül kellene lenned!


És mégis hogyan tudsz benne lenni egy olyan kapcsolatban ami mérgező?

Neked ez így jó?

Vagy félsz önálló lenni?

2021. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben voltam. Ha rám hallgatsz akkor lelépsz. Én jelenleg soha nem voltam még ilyen boldog, mint most a párommal (aki barátnak indult, de több lett). Bár ha egyedül lennék is boldogabb lennék, mint egy rossz kapcsolatban. Amint kilépsz belőle látni fogod te is. Az elején nehéz, de hidd el, nem éri meg.

Ha gondolod nyugodtan írj privátban :)

2021. okt. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!