Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire béna lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire béna lennék?

Figyelt kérdés
A barátommal bevásároltunk, és én a pénztarnál elejtettem egy papírpenzt a földre. Nem figyeltem, de a barátom azt mondta, hogy rajtam röhögtek, mert feltartottam a sort. Azt mondta lassú vagyok nagyon, és ilyen helyen csipkedjem magam. Ez nekem nagyon rosszul esett, és van bennem kb. gyerekkorom óta ilyen szégyenérzet féleség. Bár ezt kettesben mondta, nem mások előtt.
2021. okt. 16. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mindenkivel előfordul, nem nevetett senki. Pont hogy ilyenkor nem kell kitépni a tárcádból a pénzt, mert akkor esik le, inkább 5mp-et lassítani.

Bunkó az ember!

2021. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1.: Várjanak csak!

2.: Xard le, hogy mit mondanak mások!

3.: Ha a barátod látta/hallotta, hogy röhögnek rajtad, miért nem védett meg?

4.: Miért nem egy FÉRFI oldalán vagy, aki építi az önbizalmad és az önbecsülésed, e helyett a senki helyett?

2021. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem hinnem, hogy barkinek atlepne az ingerkuszobet, ha elotte leejt valaki valamit. komolyan, ki rohog ezen?! naponta 1000x megtortenik emberekkel.

a baratod egy gyoker, meg az is, aki ezen rohog. mi az, hogy ilyen helyen csipkedd magad? igazi idiota.

2021. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baratodtol ez nem volt szep, foleg hogy tudja hogy ilyen vagy
2021. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 harebell ***** válasza:
100%
Próbáld meg vele határozottan megbeszélni ezt, és ha nem veszi a lapot, hagyd ott. Lehet, hogy ez túlreagálásnak tűnik, de egy ilyen ember mellett nagyon le fog épülni az önbizalmad, pláne ha amúgy is hajlamos vagy szorongásra.
2021. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szép barát...
2021. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Finom célzással csak ennyit mondj neki: https://www.youtube.com/watch?v=Y4eapYqrX24
2021. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Szép fajta a barátod.

Feltartod a sort és akkor mi van?

Én fél évet kint vagyok külföldön aztán a szabimat otthon töltöm az otthoniaknak beszokok vásárolni de ugy durván na de az se sor feltartás.

2021. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!