Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha tud engem szeretni?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 5 hónapos kapcsolatom. Nekem ez az első igazán komolyabb, barátnőmnek már volt több barátja. Legutolsó nemsokkal előttem ért véget. Sajnos ez nagyon megviselte mert őt dobták egy hosszabb és komoly kapcsolat után. Nem is vágyott igazán kapcsolatra de miután megismert mégis össze jöttünk. Nagyon sokat voltunk együtt de kB 3 hónap után közölte, hogy régi álma kimenni Németországba dolgozni és pénzt keresni. Én próbáltam lebeszélni, hogy maradjon de végül rá jöttem úgysem tudom és egyébként sem tarthatom őt vissza ha ez az álma. Ezért inkább próbáltam támogatni ahogy csak tudtam. Lassan másfél hónapja van kint és nagyon hiányzik. Azóta is amikor csak tehetjük beszélünk. Viszont ő nem tud komolyan érezni irántam hiába teszek meg mindent. Ezt ő is mondta, viszont lemondani sem szeretne rólam és sajnálja, hogy ő nem tesz bele mindent és nem tud úgy szeretni ahogy én őt. Szerintem túl sokat csalódott és már fél a kudarctól, ezért húzott falakat maga köré. Én próbálok kitartó lenni és támogatni őt mindenben, de nagyon nehéz nélküle, főleg, hogy még azt sem mondta, hogy szeret. De azért érzem én, hogy nem semleges irántam, ezt ő is mondta. Félek a távolság csak ront a helyzeten. Jelenleg azt sem tudja mikor jön haza, lehet akár évek is.

Ti mit tennétek a helyemben?



2021. okt. 16. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

"hiába teszek meg mindent"

Itt a baj. Soha nem szabad feladni onmagunkat es a masikat elso helyre helyezni mert az nem vonzó hanem taszito

2021. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami. De én úgy vagyok vele egy kapcsolatban tegyünk meg mindent a másikért.
2021. okt. 16. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megmagyarázni magadnak, hogy miért van az így. 2 hónap alatt, ha nem szeret meg, már nem is fog. Továbbá, kiment külföldre, távkapcsolat meg úgysem működik. Nem akar letenni rólad, meg jó barát vagy, de semmi több. Lépj tovább, mert ennek nincs jövője.
2021. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2# akkor is ha ez miatt taszitod el? Hat te tudod.
2021. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha megtartod valószínűleg szépen lassan le fog épülni az egész , egyik pillanatban bejelenti hogy hogy van màs , kb addig voltál neki pótlèk
2021. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

egy hans vagy jürgen lassan befigyel nála...


sztem engedd el, ő nem szerelmes beléd, max. ló nincs, jó a szamár is alapon tart.

2021. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!