Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég magának való, de én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evvc.lkh kérdése:

Elég magának való, de én meg mennék, működhet ez valahogy hosszútávon?

Figyelt kérdés

Barátommal néhány hónapja vagyunk együtt. Minden szuper, de hétvégente találkozunk csak (én sulizok még, ő pedig dolgozik, és messze lakunk)

Ám hétvégén mindig náluk vagyok (szuleivel lakik még) de nem nagyon csinálunk semmit, elvagyunk, beszelgetunk, filmezunk, neha fozunk egyutt, esetleg játszunk az occseivel, neha at megyunk pár haverjahoz iszogatni. De kb ennyi. Nem sok barátja van egyikünknek sem, és kisvárosban lakik, nincs annyi lehetőség, de kérdeztem tőle, nem akar e tobbet kimozdulni, azt mondta o nagyon szereti, amikor csak ugy elvagyunk naluk.

Hozzánk nemtudom mikor fog/fog-e jonni, mert osszeveszett apummal még az elején.

De nem látom a kimenetelt. Hogy lesz ebből tenyleg komolyabb kaocsolat, esetleg osszekoltozes, barmi, meg egyikünk sem áll úgy. De akkor hogy lesz ez, évekig igy fogunk talalkozgatni hetvegente, es csakugy elvagyunk? Szeretem nagyon, de ez unalmasnak ígérkezik kicsit.



2021. okt. 17. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdésed....

Tőle várod hogy felpezsdítse az életed?! Mert akkor rossz úton jársz, fordítva ülsz a lovon, mint nagyon sokan.

A te életed, a te tetteid.

Szervezz TE programokat, majd elkísér.


(Leírás alapján pedig nem magának való típus. Mint írod vannak barátai akikhez át is jár.)

2021. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mondanám magánakvalónak, hiszen vannak barátai és nem egész nap otthon ül egyedül, de ő nem az a típus, aki szeret folyton menni valahová. Ő így érzi jól magát, gondolom introvertáltabb és ez nem fog változni. A kedvedért lehet magához képest több programra is elmenne, de ha neked ennél többre van igényed, akkor ez hosszútávon nem fog működni. Neki sok leszel, te meg unatkozni fogsz.
2021. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Ő dolgozik. Örül, ha van egy-két nap amikor nem kell csinálnia semmit. Elhiszem hogy te punnyadsz egész héten és a hétvégétől várod a megváltást, ő nem ilyen.
2021. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!