Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a lány szerelmét? Vannak dolgok, amikben hibás vagyok. Szülinapom alkalmából rámírt exem. A barátnőm kérte, hogy tiltsam le, viszont én előtte megköszöntem, és aztán letiltottam. Úgy éreztem, ezzel jobban szemléltetem,

Figyelt kérdés
hogy nem érdekel már a múlt, és úgy kezelem, mint bárki mást. Utána kezdek rosszra fordulni a dolgok. Nem úgy írt már, stb. Utána. Megbeszéltük, hogy élőben átbeszéljük. Minden kezdett jó lenni, viszont meg akartam nézni valamit a telefonján, és ő ezt kutakodásnak vette (soha nem csináltam ilyet, és senkivel sem akartam megnézni a beszélgetését) itt szintúgy hibás vagyok, hogy előtte nem kérdeztem meg. Mostmár odáig fajult, hogy azt mondta, hogy nem érez irántam semmit, és olyan vagyok, mint egy barát. (Mindezt 2-3 nap leforgása alatt) Én tényleg szeretem, és számomra a világot jelenti Ő. Vannak ilyen gondoknál sokkal nehezebb dolgok egy kapcsolatban, és szerintem nem éri meg emiatt eldobni az egészet. Segítsetek, mit tegyek. Minden olyan dologért, amiben hibás vagyok, őszintén bocsánatot kértem. Szombaton elmentem hozzá, aztán beszélgettünk. 2-3 hetet ad, hogy valahogy visszajöjjenek az érzései. Csak elég nehéz, hogy alig találkozunk. A suli miatt csak hétvége fele tudunk találkozni, mivel még oda jár, és most fog érettségizni. Amikor kimentünk a kocsihoz, akkor is mondta, hogy “jól elbasztad”. Kicsit beszéltünk, ölelés, puszi és eljöttem:/. Bár érdekes, mert amikor ölel, akkor egyre szorosabban, és egyre több ideig. Nem tudom mit tudnék csinálni. Elmondtam neki mindent. Tegnap este írtam neki sok mindent, regényeket kb. remélve, hogy reggel majd ír valamit, de semmi, csak megnézte. Viszont közben tudom, hogy akarja, meg féltékeny is bizonyos lányokra… Ki mit ajánl ebben a helyzetben? Lepjem meg a suli előtt, vagy bármit megteszek tényleg. Kérlek olyat ne, hogy “hagyd ott” stb…

2021. okt. 18. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de, hagyd ott. Nagyon éretlen, abszolút alkalmatlan egy párkapcsolatra. Úgy veszem ki a szavaidból, hogy te idősebb vagy. Te más,, szintű "kapcsolatra vágynál. Ez ilyen hisztizős, sértődős, tinglitangli kamaszkapcsolat. Szerintem kb ő nem is tudja mit akar,csak fuss utána. Vagy már rég le akart rázni, csak az alkalmat kereste. Ilyen nincs, hogy 2 nap alatt 360 fokos fordulat.
2021. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Hagyd ott szerintem is. Már ott kioffoltam volna hogy "két három hetet ad". Iiiiigeeeen? Akkor menj isten hírével! ^^ Segítek én dönteni! És amúgy otthon játsszon a kiskutyájával, az ilyen.
2021. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kérlek olyat ne, hogy “hagyd ott” stb…"


Hát bocs, de erre èrtelmes tanácsot nem lehet írni, csak hogy igen, hagyd ott.

Mèg csak egy èretlen tini, ès azon a szintén is van. Jól fogalmazott az első válaszoló, "Ez ilyen hisztizős, sértődős, tinglitangli kamaszkapcsolat."


Szerintem az igazság az, hogy befigyelt egy másik csávó (nem vèletlen nem akarta megmutatni a telóját) aztán most nem tudja mit akar. De jól esik neki, hogy futsz utána, meg hogy tèged hibáztathat ezèrt (pedig a leírás alapján semmit sem követtèl el).

A fèltèkenysèget meg hagyjuk, csak az egoját ba... a, hogy esetleg kiesik a pikszisből.

Ha jót akarsz magadnak, útjára engeded.

2021. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy szerdán élőben szakítani akar, de nem értem. Addig mi lesz? Próbálom meggyőzni. Abban hibás vagyok, hogy 2-3 órás viták után bevallottam, hogy hibás vagyok? Pedig nekem is estek rosszul dolgok, de lejjebb adtam én. És inkább bevallottam, hogy nyugodtabb legyen. Ebből is elege lett
2021. okt. 18. 10:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz, szakítsatok, ès pont. Felesleges ezt tovább húzni.
2021. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A telefonját bármikor odaadja. Nem titkol semmit. Nincs képben más :/
2021. okt. 18. 10:23
 7/14 A kérdező kommentje:
És tényleg részéről is teljes őszinteségen alapul ez a kapcsolat
2021. okt. 18. 10:38
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretném visszahozni őt. Csak annyira nem látom rajta 😔 es Ő tényleg olyan lány, akire mindig is vágytam igazából.
2021. okt. 18. 11:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"A telefonját bármikor odaadja. Nem titkol semmit. Nincs képben más :/"


Akkor mièrt vette kutakodásnak, mert vmit meg akarták nèzni? Hogy nincs más, azt te csak hiszed. Magától nem vett volna ilyen fordulatot.

2021. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mivel nem szóltam neki, nem kértem el tőle. Eddig az összes kapcsolatában kutakodtak utána, azért lehet ez benne. Azóta le vagyok tiltva mindehol, mondván “ha addig jó szenvedni neked, majd szerdán beszélünk”
2021. okt. 18. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!