Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségemmel évek óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel évek óta nem beszélek, néha van ( volt) szex. Mostanában már nem igényli a szexet. Nem jár el sehova de napközben dolgozik, akkor találkozhat vele? Valószínű hogy félre jár, esetleg van szeretője? Én vagyok az életében az első férfi.

Figyelt kérdés

Korábban hetente 2-3 alkalommal voltunk együtt, mikor még beszéltünk és nem volt harag köztünk. Ebben az évben jó ha együtt voltunk 5 alkalommal. Állandóan féltékenykedik!

Szerintetek van valakije?


2021. okt. 21. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az is lehet. De az is, hogy mivel már nem jó a kapcsolatotok, így nem igényli úgy. Sok nőnek kell az érzelmi töltet is hozzá.
2021. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Mi lenne, ha találgatás helyett elkezdenétek beszélgetni, miért haragszotok egymásra? Gondolom egy olyan lakótárssal nem akar dugni, aki számára idegen.
2021. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mi a baj vele, ígérte változni fog. Eltelt 1 max 2 hét és ugyan oda vezetett az útja mint beszélgetésünk előtt. Szóval, változtatni nem tud, alkalmazkodni meg pláne hogy nem. Úgy gondolom nincs miről beszélni ezek után.
2021. okt. 21. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
3-as Akkor beszélgess vele a válásról.
2021. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Akkor miért vársz szexet? Válj el. Az, hogy herótotok van egymástól és nem is beszéltek, ép ésszel végiggondolva természetesen maga után vonja a szex elmaradását. Ki akar így szexelni?

Akár lehet is valakije, de én sem dugnék olyannal, akivel olyan a viszonyunk, hogy egymáshoz sem szólunk, akkor sem, ha ő lenne az utolsó férfi a Földön. Rettentően személytelen és taszító gondolat így a szex. Olyannal csinálni, aki utál... Pfuj.

2021. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dimalosjozsef válasza:
64%
Szerintem válj el tőle, az ilyen emberek nem érdemelnek figyelmet. Keress magadnak olyat aki tényleg szeret és fordit rád figyelmet!!!!
2021. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!