Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok azzal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok azzal akinek tuggyátok, hogy más jön be, másba szerelmes?

Figyelt kérdés

Hirtelen nem tudtam, hogy hova írjam ki, annyi, és olyan kategóriák vannak... Na de mindegy is, hasonló kérdést találtam, de ilyet nem, úgyhogy gondoltam kiírom már. De kíváncsian várom a válaszokat.


Előre is köszönöm mindenkinek. J_a és egyébként 21/f



2021. okt. 21. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem!
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem kérdés, hogy igen. Nem akarnék egy olyan emberrel lenni, aki mást képzel oda helyettem. Baromi megalázó!
2021. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
tuggyátok= tudjátok..
2021. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem egyszer volt hogy nem érdekelte hogy nem vagyok szerelmes belé, csak az érdekelte hogy vele legyek. Abban bízott hogy majd valamikor beleszeretek.
2021. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Össze se jönnék olyannal akinek más tetszik és tudom de olyannal se aki nekem nem tetszik. Ha nem tudom és kiderül menet közbe egyértelmű hogy szakítanék. Ne vesztegesse az időmet. Nem vagyok pótlék. Nem is értem az ilyen embereket ha más tetszik neki, akkor minek használja ki azt a másikat?
2021. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!