Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a páromat de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a páromat de nem tudom elhagyni. Mit lehetne tenni várjak az idő hátha segít?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem össze a párommal. Nem szeretem már sőt nem szeretem azt sem ha hozzám ér.

Elromlott a kapcsolatunk mert semmi szexualitás intimitás nincs köztük. Ő kéri hogy kielégítsem de én nem kapok viszont semmit.

A személyisége sem olyan már mint mikor megismerkedtünk.

Próbálkozok megbékélni és elengedni a gondokat. Minden nap sírok akkor kicsit jobb.

Ő azt mondja nagyon szeret.

Nem tudom elhagyjam e. Nekem nincs más rajta kívül. De így még félek hogy felemészt ez az egêsz.

Lesz jobb vagy csak egyre rosszabb lesz?

Beszélni próbáltam már vele igaz nem mindent mondtam el mert nem akarom megbántani sem. De amiröl beszéltünk abban nem változott semmi sajnos.


2021. okt. 22. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhatározás kérdése. Ha nem hagyod el, az azt jelenti, hogy még nem eléggé érzed szarul magad a kapcsolatban. Sokan még akkor se határozzák el magukat, ha már péppé vannak verve.
2021. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Beszélni próbáltam már vele igaz nem mindent mondtam el mert nem akarom megbántani sem."


Pedig muszáj lesz, ha változtatni akarsz. Mondj el neki mindent.

2021. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én 7 évet csesztem el így, te ne tedd!
2021. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress valakit, barátot akárkit aki segít ezt végigcsinálni.

Nekem tesom volt ilyen, évei mentek el. Amiket nagyon megbánt.

Majd megkért hogy segítsek végigcsinálni és ne hagyjam őt visszatáncolni.

2021. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő után költöztetek össze?
2021. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lesz jobb vagy csak egyre rosszabb lesz? "


Ha van kiszemelted aki tetszik akkor jobb lesz ,a kérdés hogy meddig .

2021. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Pedig ebből ki kell lépni, nincs más út. Minél több idő telik el, annál több lesz a feszültség, annál nagyobb lelki problémáid lesznek és a végén totál ki fogsz készülni. El kell hagyni és akkor van esélyed a boldogságra.
2021. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idő az olyan dolgokon segít, amiken nem tudsz túl sokat segíteni - mint pl. a gyász.


Képzeld el úgy, mint egy nagy sebet. Az idő segít rajta, szép lassan begyógyul.

Ha ápolgatod, akkor még hamarabb.


De a te esetedben van benne egy nagy szilánk. Ez így nem fog begyógyulni, sőt, idővel csak egyre gyulladtabb és fájdalmasabb lesz. Szedd ki ezt a tüskét (beszélj őszintén a pároddal, jussatok dűlőre együtt) és bármi történjen is, gyógyulni fog.

2021. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5. Kicsit több mint 1év.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!